• GoHome Professional
lift 90 m2 do 270000 eura porasla cena zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift 90 m2 do 270000 eura porasla cena zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift 90 m2 do 270000 eura porasla cena zadnjih 14 dana što jeftiniji

  • Za upit "lift 90 m2 do 270000 eura porasla cena zadnjih 14 dana što jeftiniji" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.818 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • parking
    • opremljen
    • 3.sprat
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 206.450 € na 215.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 215.000 €, 86,03 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2024 - 127.300 €
07.02.2025 - 134.905 €
07.04.2025 - 139.260 €
18.05.2025 - 126.214 €
13.07.2025 - 189.266 €
08.03.2026 - 206.450 €
01.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna gradnja i oprema. Stan je sa prelepim pogledom i velikom terasom. Mogućnost kupovine na kredit. Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Useljenje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 267.000 € na 275.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 275.200 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 267.000 €
01.05.2026 - 275.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan stan u novogradnji, u prelepom delu Zvezdare Nadomak Bulevara Kralja Aleksandra, kod Kluza Pozicija zgrade odlična- u izdignutom delu, zaklonjeno od gradske vreve, a istovremeno u blizini Bulevara i svih neophodnih sadržaja Zgrada odiše šarmom, elegancijom....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 267.000 € na 275.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 275.200 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 267.000 €
01.05.2026 - 275.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte savršen spoj udobnosti i stila! Ovaj izuzetan stan od 86m2, koji se nalazi na 3. spratu u srcu Zvezdare u Beogradu, sada je dostupan za prodaju.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift 90 m2 do 270000 eura porasla cena zadnjih 14 dana što jeftiniji'
236.900 €
 
+3%

Promena cene sa 230.000 € na 236.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 86,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 230.000 €
13.05.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini 100 m². Stan se nalazi u novijoj stambenoj zgradi izgrađene 2022. godine, u samom centru Petrovaradina. Stan je rasporeðen na dva nivoa -....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 4)

<< <1> >>