• GoHome Professional
lift 80 m2 zadnjih 7 dana porasla cena luksuzan do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift 80 m2 zadnjih 7 dana porasla cena luksuzan do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift 80 m2 zadnjih 7 dana porasla cena luksuzan do 280000 eura što manji

  • Za upit "lift 80 m2 zadnjih 7 dana porasla cena luksuzan do 280000 eura što manji" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 2.755 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 230.000 € na 236.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 86,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 230.000 €
13.05.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini 100 m². Stan se nalazi u novijoj stambenoj zgradi izgrađene 2022. godine, u samom centru Petrovaradina. Stan je rasporeðen na dva nivoa -....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 230.000 € na 236.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 86,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 230.000 €
13.05.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno -1)

<< <1> >>