• GoHome Professional
lift 80 m2 porasla cena parking što jeftiniji najn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift 80 m2 porasla cena parking što jeftiniji najn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift 80 m2 porasla cena parking što jeftiniji najnovije do 200000 eura

  • Za upit "lift 80 m2 porasla cena parking što jeftiniji najnovije do 200000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, POŽAREVAC, 105.300 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 81m2 u Skopljanskoj ulici u Požarevcu sprat 4 ima lift- novogradnja moze bilo koja vrsta kredita - uknjižen stan ima dve spavace sobe ,veliku terasu mogućnost kupovine spoljnog pokrivenog parking mesta 8000eur cena stana 1300eur + PDV VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se lep porodičan stan u mirnoj ulici na Paliluli, savršen za sve one koji traže udoban i prijatan dom. Stan je površine 80m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Trosobne je strukture i obuhvata funkcionalan raspored prostorija, uključujući ulazni hodnik, prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan od 77m2 (62m2 grejne + 15m2 terase), u urednoj zgradi sa 2 lifta (do 8. sprata). Postoji mogućnost više varijanti adaptacije u trosoban ili čak troiposoban stan. Naime, zastakljena lođa se može pretvoriti u kuhinju (iz iskustva drugih stanara zgrade) čime bi se dobila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift 80 m2 parking što jeftiniji najnovije do 200000 eura (8)
  • lift 80 m2 porasla cena parking što jeftiniji do 200000 eura (8)
  • lift 80 m2 porasla cena parking što jeftiniji najnovije (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>