• GoHome Professional
lift 1.sprat do 260000 eura do 40 m2 oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift 1.sprat do 260000 eura do 40 m2 oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift 1.sprat do 260000 eura do 40 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "lift 1.sprat do 260000 eura do 40 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 160.000 € na 140.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.06.2024 - 140.000 €
28.02.2025 - 150.000 €
17.04.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten jednoiposoban stan, u strogom centru grada, nadomak pešačke zone, na prvom spratu u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 38m2, u stvarnosti ima 40m2. Strukturu stana čini dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i spavaća soba. U sve protorije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.280 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na Paliluli, površine 38,64m2 (34,64m2 + 4m2) po strukturi jednoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja poseduje lift I ima....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 40 m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BRUS, 65.800 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95459, I/, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Pre prezentacije i informacije o tacnoj lokaciji,potrebno je da potpisete potvrdu o gledanju nekretnine,koju mozete dobiti na viber ili email i sl. Prodajemo dvosoban stan u Brzeću, koji se nalazi na prvom spratu,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 65.800 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 95459, I/, uknjizen, novogradnja, stambena zgrada. Pre prezentacije i informacije o tacnoj lokaciji,potrebno je da potpisete potvrdu o gledanju nekretnine,koju mozete dobiti na viber ili email i sl. Prodajemo dvosoban stan u Brzecu, koji se nalazi na prvom spratu,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 62.000 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18680 Prodaje se lux jednoiposoban stan 40m2 na top lokaciji kod novog Maxija u Beočinu. Zgrada se nalazi na samom ulasku u Beočin. Zgrada je stara 1,5 godinu. stan ima jednu odvojenu sobu sa plakarom.Stan se prodaje sa novim nameštajem koji je radjen po meri stana.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.500 €, 40,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA - Na prodaju dvosoban stan – Bulevar evrope. Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji nadomak Bulevara Evrope u Veselina Masleše, na prvom spratu stambene zgrade. Stan je površine 40m² i sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift 1.sprat do 260000 eura do 40 m2 (368)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.