• GoHome Professional
lift 1.sprat do 220000 eura što manji do 60 m2 Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift 1.sprat do 220000 eura što manji do 60 m2 Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift 1.sprat do 220000 eura što manji do 60 m2 Najnovije

  • Za upit "lift 1.sprat do 220000 eura što manji do 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 122.000 €, 44,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

JEDNOIPOSOBAN 44m² – 122.000€ CARA DUŠANA 10087. PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.LIFT.KLIMA. OSTAVA.TERASA.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.000 €, 15,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za nekretninom na atraktivnoj lokaciji u širem centru grada, imamo odličnu ponudu za Vas! Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na Podbari na 10 minuta od katedrale. Stan je u odličnom stanju, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, hrastov parket, keramika. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.010 €, 15,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera na odličnoj lokaciji – ulica Marka Miljanova, Novi Sad. Stan je uknjižen na 15m², dok u prirodi ima 18m². Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom, što ga čini lako dostupnim i idealnim za sve generacije. Grejanje je centralno, što garantuje komfor....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 89.000 € na 87.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 16,00 m2 cca 5440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 91.000 €
09.05.2026 - 89.000 €
12.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera na prvom spratu u Pop Lukinoj. Potpuno renovirano. Ima lift. Prodaje se namešten. Odlična investicija jer ima razrađen posao kao stan na dan. Dobta pozicija blizu Kalemegdana,Knez Mihajlove i Zelenog venca i reke Save. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju Grejanje:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 64.220 € na 61.500 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 61.500 €, 16,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 64.220 €
18.02.2026 - 61.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini železničke stanice. Stan je idealan za studente, samce, mlade parove, kao i za investiciju zbog velike potražnje za izdavanje. Grejanje....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 45.000 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan ( apartman ) na Kopaoniku, površine 22 kvm , na prvom spratu, sa TA grejanjem ( norveški radijatori ), lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, sobe i kupatila. Stan se prodaje opremljen. U zgradi se nalazi SPA centar, stan se izdaje preko bukinga. Mogućnost kompenzacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prijatnu i funkcionalnu garsonjeru na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.600 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera površine 23m2- Grbavica. Poseduje terasu. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Na odličnoj lokaciji u blizini centra, Futoške pijace, TC Promenade, kafića, restorana Idealna nekretnina za investiciju! Uknjižena 1/1 bez tereta i zabeležbi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.100 €, 23,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prijatna i funkcionalna garsonjeru na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke.Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift 1.sprat do 220000 eura što manji do 60 m2 (972)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.