• GoHome Professional
lift što skuplji 90 m2 najnovije do 270000 eura pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift što skuplji 90 m2 najnovije do 270000 eura pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift što skuplji 90 m2 najnovije do 270000 eura pala cena

  • Za upit "lift što skuplji 90 m2 najnovije do 270000 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 315.000 € na 290.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 315.000 €
12.05.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Banatska Soba: 3.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 315.000 € na 290.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 315.000 €
11.05.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Gornji grad - Banatska 3.5, 95m2 (lođa 2.3m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju moderan i funkcionalan troiposoban stan, idealan kako za porodični život, tako i za poslovni prostor. Orijentisan ka mirnoj, dvorišnoj strani, bez buke i saobraćaja. Prostorije:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 299.000 € na 289.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 289.000 €, 83,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 299.000 €
06.03.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123542, IV/IV, terasa(2), uknjižen, nov luks, stambena zgrada. Svetao i autentičan 3.0 stan u srcu Vračara sa pogledom na Hram, uređen u stilu Francuskih mansardi. Uknjižen je na 83m2 i organizovan kao etaža u krovu sa dva romantična balkona. Ovaj nov, neuseljavan stan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 318.000 € na 288.750 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 288.750 €, 88,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 317.625 €
20.06.2025 - 288.000 €
21.12.2025 - 264.000 €
13.02.2026 - 318.000 €
06.03.2026 - 288.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.5, Banovo brdo, 88m2, Pr/4, toplotne pumpe, lift, novogradnja, terasa 61m2,garaža. Tel: 0631811002 Zorana Petrović Novogradnja u izgradnji. Građevinska dozvola. Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Cena:3300eur/m2+pdv. Mogućnost kupovine na kredit. Rok završetka radova mart 2026.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 295.000 € na 275.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 275.000 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 295.000 €
17.04.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac-Višegradska 4.0, uknjižen 81m2 mereno 95m2, ptk/6, TA, klima, KATV, internet, interfon, lift prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak, izdvojena kuhinja, 3spavaće sobe, kupatilo, lepa galerija na kojoj je joč jedna manja soba Zadovoljstvo nam je predstaviti kvalitetnu....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 298.240 € na 272.412 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 272.412 €, 86,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 211.500 €
11.10.2024 - 220.916 €
01.12.2024 - 225.425 €
31.08.2025 - 277.300 €
06.02.2026 - 298.240 €
22.03.2026 - 272.412 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 86m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 315.000 € na 270.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 315.000 €
11.03.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je izuzetno lep, funkcionalan i komforan stan površine 90 m², smešten na 18. spratu kvalitetne stambene zgrade sa tri lifta. Zahvaljujući visini sprata, stan ima otvoren panoramski pogled – pravi vidikovac, koji pruža osećaj mira, privatnosti i prostranosti. Stan je kompletno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 275.000 € na 269.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 269.000 €, 88,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 275.000 €
19.04.2026 - 269.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U zgradi koja je povučena od ulice, izvorno dvoiposoban stan, renoviran 2000 godine, dvostrano orjentisan, svetao, funkcionalan raspored. Ulazno predsoblje, prostrana dnevna soba, kuhinja šankom odvojena od trpezarije, zazidana terasa iz dnevne sobe, hodnik koji odvaja spavaći deo....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 275.000 € na 269.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 269.000 €, 88,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 275.000 €
19.04.2026 - 269.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 274.000 € na 268.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 268.000 €, 87,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 274.000 €
27.04.2026 - 268.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju odličan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica Beograda - Bulevar despota Stefana, na Paliluli, u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi sa četiri lifta, video nadzorom i interfonom. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift što skuplji 90 m2 do 270000 eura pala cena (80)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>