• GoHome Professional
lift što skuplji 90 m2 do 270000 eura pala cena Za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift što skuplji 90 m2 do 270000 eura pala cena Za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift što skuplji 90 m2 do 270000 eura pala cena Zadnjih 14 dana interfon

  • Za upit "lift što skuplji 90 m2 do 270000 eura pala cena zadnjih 14 dana interfon" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 3.066 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 315.000 € na 290.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 315.000 €
15.05.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Banatska 3.5, 95m2 (lođa 2.3m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju moderan i funkcionalan troiposoban stan, idealan kako za porodični život, tako i za poslovni prostor. Orijentisan ka mirnoj, dvorišnoj strani, bez buke i saobraćaja. Prostorije:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 315.000 € na 290.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 315.000 €
12.05.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Banatska Soba: 3.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 270.000 € na 263.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 263.000 €, 90,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 270.000 €
06.05.2026 - 263.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 89 m2, parking za stanare u dvoristu zgrade, zgrada iz 2008. godine. Stan je trostrano orijentisan i sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift što skuplji 90 m2 do 270000 eura pala cena zadnjih 14 dana interfon'
280.000 €
274.000 €
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 280.000 €, 91,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 290.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen salonac, CG, klime, terasa, lođa, internet, lift Interfon, parking Odličan, trosoban svetao niži salonac, trostrane orijentacije u zgradi starije gradnje sa malim brojem stanova, na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je u izvornom, održavanom stanju i sastoji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>