• GoHome Professional
kvadratnekretnine vrt renovirano do 400000 eura 80 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine vrt renovirano do 400000 eura 80 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine vrt renovirano do 400000 eura 80 m2 što jeftiniji

  • Za upit "kvadratnekretnine vrt renovirano do 400000 eura 80 m2 što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 83,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Milovana Marinkovića 2. 0, 83m2, PSUT/2, interfon Prodajemo izuzetno funkcionalan, dvosoban stan u zgradi sa samo četiri stana. Kompletno je renoviran 2017. godine. Sastoji se od ulaznog hola, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, spavaće sobe, ostave i kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lion - Bregalnička 3. 5, 80m2 (terasa 7m2), 1/3, CG, telefon, interfon, podrum Izdaje se nenamešten, renoviran troiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim dvorištem, u delu Bregalničke ulice koji je bliže Bulevaru kralja Aleksandra. Pogodan je kako za život, tako i....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 250.000 € na 248.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 61, 248.000 €, 78,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 250.000 €
08.05.2026 - 248.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 61 - Jurija Gagarina 2. 5, 78m2 (terasa 7m2), 13/14, CG, klima, dva lifta, interfon, podrum, parking Na prodaju funkcionalan i izuzetno svetao stan u uredno održavanoj zgradi sa dva lifta. Kompletno je renoviran i odlikuje ga odličan raspored prostorija. Sastoji....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv poslovni prostor opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 296.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 296.000 €, 77,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 310.000 €
24.04.2026 - 296.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 4. 0, 77m2 (terasa 2m2), 2/4, EG, telefon U ponudi salonski stan sa visinom plafona od 3m, u neposrednoj blizini Skadarlije. Renoviran je pre dve godine. Nalazi se na drugom spratu u mirnoj, dvorišnoj zgradi sa po dva stana na spratu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 310.000 €, 82,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun - centar poslovni prostor, 82m2, PR/2, EG, telefon, interfon, podrum U centru Zemuna, na prestižnoj lokaciji, u ponudi je kompletno renoviran poslovni prostor (deo stana). Trenutno je pod zakupom - bistro bar. Urađena je nova kuhinjska ventilacija na krovu objekta. Uknjižen.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun - centar lokal, 82m2, PR/2, EG, telefon, interfon, podrum U centru Zemuna, na prestižnoj lokaciji, u ponudi je kompletno renoviran lokal. Trenutno je pod zakupom - bistro bar. Urađena je nova kuhinjska ventilacija na krovu objekta. Uknjižen. Projekat fizičke deobe u toku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 310.000 €, 74,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina 2. 0, 74m2 (tri terase 6m2), 3/4, CG, klima, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju veoma komforan i sunčan dvosoban stan na Vračaru u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Nedavno je kompletno renoviran: zamenjene su elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340.000 € na 320.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 340.000 €
03.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Topolska 3. 0, 82m2 (lođa 6m2), 2/2, EG, interfon U ponudi za prodaju je trosoban stan u jednoj od najlepših ulica na Vračaru, u Topolskoj ulici koju krase drvoredi i mahom privatne ograđene kuće, okružene zelenilom. U predratnoj vili, na drugom spratu zgrade....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine renovirano do 400000 eura 80 m2 što jeftiniji (13)
  • kvadratnekretnine vrt renovirano do 400000 eura što jeftiniji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>