• GoHome Professional
kvadratnekretnine vrt što jeftiniji do 140000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine vrt što jeftiniji do 140000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine vrt što jeftiniji do 140000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine vrt što jeftiniji do 140000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, PRIJEPOLJE, 34.140 €, 1707,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, po kulturi livada 2.klase površine 1707 m², koje se nalazi u Prijepolju, potes Polje-Velika Župa, udaljeno oko 300 m od magistralnog puta E 763 . Do parcele se može doći asfaltnim putem pored reke Lim . Građevinsko....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 69.900 €, 5697,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na zemljište pravougaonog oblika, površine 5697 m2 u Prijepolju, naselje Ratajska. Nalazi se u neposrednoj blizini Osnovne škole. Ima prilaz sa lokalnog puta i prostire se do magistralnog puta za Pljevlja Sastoji se iz četiri parcele: zemljište u građevinskom....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 84.000 €, 2077,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, koje se sastoji iz tri katastarske parcele površine 2077 m² koje se nalazi u Prijepolju, potes Polje, Kovačevac udaljeno oko 200 m od magistralnog puta E 763 . Građevinsko zemljište ima direktan prilaz sa asfaltnog....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 91.050 €, 1821,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, po kulturi pašnjak 3.klase površine 1821 m², koje se nalazi u Prijepolju, potes Polje-Velika Župa, udaljeno oko 200 m od magistralnog puta E 763 . Građevinsko zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji, u ravni. Ono što....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 105.000 €, 4000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, po kulturi njiva 3 i 4.klase površine 4000 m² koje se nalazi u Prijepolju, potes Polje-Velika Župa, udaljeno oko 300 m od magistralnog puta E 763 . Do parcele se može doći putem pored reke Lim i ima direktan prilaz....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 118.500 €, 12358,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi zemljište u građevinskom području po kulturi njiva 3.klase površine 7292 m2 , livada 5.klase površine 1956 m2, voćnjak 3.klase površine 532 m2 ukupne površine 12,358 m2 koje se nalazi u Brodarevu, potes Zakuta, udaljeno oko 300 m od magistralnog puta E 763 .....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 146.999 €, 43,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju Lux apartman u hotelskom delu kompleksa Miraval, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Miraval Residences je moderan stambeno apartmanski kompleks u izgradnji koji predstavlja idealnu priliku za sve koji traže idealno mesto za investiranje.Miraval je podeljen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • vrt što jeftiniji do 140000 eura zadnjih 14 dana (17)
  • kvadratnekretnine što jeftiniji do 140000 eura zadnjih 14 dana (24)
  • kvadratnekretnine vrt što jeftiniji do 140000 eura (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.