• GoHome Professional
kvadratnekretnine useljiv do 340000 eura 60 m2 zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine useljiv do 340000 eura 60 m2 zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine useljiv do 340000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine useljiv do 340000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan moderan stan u kompleksu Dunavske terase. Nalazi se u urednoj održavanoj zgradi sa liftom u nivou visokog prizemlja, realno je visina prvog sprata. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan, sa odlično organizovanim prostorom koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 193.000 €, 57,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

BLOK 63, NOVI BEOGRAD – DVOSOBAN STAN U BLIZINI IMMO CENTRA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i svetao dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Blok 63, Novi Beograd, u neposrednoj blizini Immo centra. Stan se nalazi u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kondina, 2.0, 60 m2, bez lodje, II od VI spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 55 m2, podrum, parking u dvoristu zgrade, starogradnja. Luksuzno renoviran stan na ekskluzivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kondina, 2/7, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-60m2 , ugovorna povr��ina-55.00m2, Retko u ponudi! U ponudi kompletno renoviran stan sa najkvalitetnijim materijalima. Odmah useljiv, uknji��en. Nalazi se na odli��noj lokaciji, zapadno orijentisan. Ima svoje parking mesto u dvori��tu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 193.000 €, 59,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Cerak Vinogradi, ulica Breza, na petom spratu zgrade sa crvenom fasadnom ciglom. Adaptibilan u dvoiposoban, što ga čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 156.900 €, 59,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Svetao, dvostrano orjentisan,komforan, kompletno renoviran stan.Promenjena pvc stolarija, unutrašnja stolarija, vodoinstalacije kupatilo je sa prirodnom ventilacijom. Sastoji se od komfornog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije, dve spavaće sobe, od kojih jedna ima francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 305.000 €, 59,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv do 340000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana (42)
  • kvadratnekretnine useljiv do 340000 eura zadnjih 7 dana (1)
  • kvadratnekretnine useljiv do 340000 eura 60 m2 (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>