• GoHome Professional
kvadratnekretnine useljiv 60 m2 do 3000 eura/m2 uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine useljiv 60 m2 do 3000 eura/m2 uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine useljiv 60 m2 do 3000 eura/m2 uknjižen Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine useljiv 60 m2 do 3000 eura/m2 uknjižen zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 156.900 €, 59,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Svetao, dvostrano orjentisan,komforan, kompletno renoviran stan.Promenjena pvc stolarija, unutrašnja stolarija, vodoinstalacije kupatilo je sa prirodnom ventilacijom. Sastoji se od komfornog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije, dve spavaće sobe, od kojih jedna ima francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 199.000 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 38 - Narodnih heroja 2.5, 65m2 (terasa i lođa), 3/4, CG Očuvan dvoiposoban stan na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa, lođa. U neposrednoj blizini nalaze se osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen, potpuno renoviran stan u Mirijevu, može se kupiti i putem kredita. Stan je funkcionalno uređen i useljiv, deo nameštaja ostaje u stanu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, kupatila i hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 193.000 €, 59,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Cerak Vinogradi, ulica Breza, na petom spratu zgrade sa crvenom fasadnom ciglom. Adaptibilan u dvoiposoban, što ga čini....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv 60 m2 do 3000 eura/m2 uknjižen zadnjih 7 dana (15)
  • kvadratnekretnine useljiv 60 m2 do 3000 eura/m2 uknjižen (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>