• GoHome Professional
kvadratnekretnine useljiv što skuplji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine useljiv što skuplji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine useljiv što skuplji porasla cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine useljiv što skuplji porasla cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 163.770 € na 168.920 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 168.920 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2025 - 183.300 €
07.04.2025 - 193.600 €
25.04.2025 - 187.460 €
01.06.2025 - 174.000 €
07.11.2025 - 163.770 €
03.05.2026 - 168.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Predstavljamo uknjižen, renoviran, komforan, po strukturi dvosoban salonski stan. Nalazi se u neposrednoj blizini Riblje pijace, pešačke zone, strogog centra grada, keja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijskim....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 1.315.000 € na 1.390.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 1.390.000 €, 557,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 1.315.000 €
10.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Robna kuća, Prodavnica, igraonica, banka, kafić, klinika, škola, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, lokal u prometnoj ulici pogodan za svaku namenu, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 1.315.000 € na 1.390.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 1.390.000 €, 557,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 1.315.000 €
11.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Robna kuća, prodavnica, igraonica, banka, klinika, škola, kafić, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, lokal u prometnoj ulici pogodan za svaku namenu, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni,....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 384.000 € na 448.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 448.000 €, 160,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 384.000 €
03.05.2026 - 448.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izvanredan četvorosoban stan na Vidikovcu, savršen za one koji traže spoj komfora i prirode. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji, na samo par minuta od prelepog parka Košutnjak, pružajući idealnu ravnotežu između urbanog života i mira prirodnog okruženja. Vidikovac je....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 370.000 € na 390.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan penthouse kod Đerma, u mirnoj, jednosmernoj ulici, nadomak Zvezdara teatra. Na dva nivoa, odlično organizovan prostor. Prvi nivo je uređen kao open space-dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, terasa i balkon. Na drugom nivou je spavaći blok koji čine dve sobe, garderober....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 175.000 €
06.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon, bez lifta, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, uknjizen na 115 m2, novija gradnja iz 2009. godine. Veoma lep i funkcionalan....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 140.500 € na 158.730 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 158.730 €, 67,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 140.500 €
06.05.2026 - 158.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban stan u izgradnji u Petrovaradinu. Odličan kvalitet opreme i gradnje. Useljiv odmah po isplati. Cena sa uračunatim PDV-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine parking ili garažnog mesta. Za više informacija pozovite 0668443377. Vaš siguran....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 142.000 € na 145.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 149.000 €
28.04.2026 - 142.000 €
30.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno renoviran stan površine 80 m². Stan je kompletno renoviran pre par godina – zamenjena kompletna instalacija, ugrađeni novi Velux krovni prozori, krov renoviran. Struktura: dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i prostranu terasu od 10 m². Uz stan....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 115.000 € na 126.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 126.000 €, 42,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 126.000 €
12.04.2026 - 115.000 €
10.05.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jednoiposoban stan od 42m2 na drugom spratu, potpuno renoviran i spreman za useljenje. Velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, lođa i kupatilo. Grejanje na struju a moguć je i priključak na gas. U blizini više fakulteta i viših škola što ga čini idealnom investicijom....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 117.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 117.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125166, II/IV, lift, terasa, uknjizen, nov, parking. HITNO!!!Prodaje se nov, useljiv dvosoban stan od 43,3m2 u Mornarskoj ulici na drugom spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavace sobe, kupatila, terase i hodnika. Uz stan se moze kupiti i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv što skuplji porasla cena zadnjih 14 dana (28)
  • kvadratnekretnine što skuplji porasla cena zadnjih 14 dana (7)
  • kvadratnekretnine useljiv što skuplji zadnjih 14 dana (5)
  • kvadratnekretnine useljiv što skuplji porasla cena (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>