• GoHome Professional
kvadratnekretnine useljiv što skuplji barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine useljiv što skuplji barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine useljiv što skuplji barem 60 m2 pala cena

  • Za upit "kvadratnekretnine useljiv što skuplji barem 60 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 335.000 € na 320.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 335.000 €
15.02.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari Grad, Centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/7, CG, lift, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Nalazi se na drugom od sedam spratova....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 920.000 € na 851.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 851.000 €, 230,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.08.2025 - 920.000 €
08.04.2026 - 851.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, poslovni prostor sam na spratu, u poslovnoj zgradi u centru grada, odlična investicija, trostrano orjentisan. Odmah useljiv, za adaptaciju. Agencijska provizija 2% Agent: Marina Kozlovački , br. licence:6301 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MK02....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 630.000 € na 595.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 595.000 €, 126,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 630.000 €
06.03.2026 - 595.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Idealna prilika za sve koji vole autentičnost i različitost i traže prostor sa jedinstvenim „look & feel“-om kakav se danas više ne gradi, u vreme dominacije novogradnje i novih trendova korišćenja prostora. Prodaje se autentičan salonski stan u centru Beograda, u mirnoj ulici....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 596.000 € na 550.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 550.000 €, 284,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 596.000 €
27.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

NA PRODAJU – VIŠENAMENSKI LOKAL SA DVORIŠTEM I DVA ULAZA Mogućnost prenamene u stambeni prostor | Idealna prilika za investiciju Prodaje se atraktivan lokal sa privatnim dvorištem i dva nezavisna ulaza – iz zgrade i direktno iz dvorišta, što pruža dodatnu funkcionalnost i fleksibilnost.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 549.000 € na 519.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 519.000 €, 125,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2025 - 624.900 €
30.05.2025 - 599.900 €
19.11.2025 - 580.000 €
17.12.2025 - 549.000 €
22.03.2026 - 519.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na ekskluzivnoj lokaciji, na Obilićevom vencu, u mirnoj ulici, na samom obodu pešacke zone, na svega par koraka od Knez Mihailove, u prilici smo da ponudimo autentičan, perfektan salonski stan, u odličnoj zgradi sa održavanim ulazom. Stan se nalazi u lepoj predratnoj zgradi na drugom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 530.000 € na 470.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 470.000 €, 93,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 530.000 €
01.05.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, 3 klime, useljiv po dogovoru, uknjizen na 93 m2, parking mesto u garazi, novogradnja iz 2021. godine.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 465.000 € na 450.000 € dana 11.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 112,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 500.000 €
29.10.2025 - 465.000 €
11.02.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Radoja Domanovica, 4.0, 112 m2 sa lodjom i terasom, III od III sprata, dupleks, cg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, 2 klime, odmah useljiv, uknjizen na 102 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, ostava,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 475.000 € na 450.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 450.000 €, 233,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 475.000 €
26.04.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1183 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanje, pozovite 0693322626 U neposrednoj blizini Lješke ulice u mirnoj ulici na Banovom brdu nalazi se ova jedinstvena renovirana luksuzna kuća.. Renovirana je korišćenjem modernih i kvalitetnih materijala a krov je potpuno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 450.000 € na 435.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 435.000 €, 113,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450.000 €
19.04.2026 - 435.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini Pionirskog parka i Andricevog venca nalazi se ovaj autenticni salonac (deljiv na dve stambene jedinice), u kvalitetnoj i dobro odrzavanoj zgradi sa liftom. Ima 2 ulaza, gde se u jednom delu nalaze 3 velike sobe, svaka preko 20 m2, centralni salon i veliko kupatilo sa prozorom.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 425.000 € na 415.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 425.000 €
27.03.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista, PR od II sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 86 m2 (prema nacinu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv što skuplji barem 60 m2 pala cena (403)
  • kvadratnekretnine što skuplji barem 60 m2 pala cena (66)
  • kvadratnekretnine useljiv što skuplji pala cena (2)
  • kvadratnekretnine useljiv što skuplji barem 60 m2 (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com