• GoHome Professional
kvadratnekretnine useljiv što skuplji barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine useljiv što skuplji barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine useljiv što skuplji barem 60 m2

  • Za upit "kvadratnekretnine useljiv što skuplji barem 60 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 2.585 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • interfon
    • lođa
    • 3.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 257.000 € na 253.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 64, 253.500 €, 65,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 282.000 €
27.02.2026 - 257.000 €
24.04.2026 - 253.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2. 0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u novogradnji, koji se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade, u luksuznom stambenom kompleksu u Bloku....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 775.000 €
27.09.2024 - 665.000 €
15.11.2024 - 600.000 €
29.11.2024 - 650.000 €
03.01.2025 - 640.000 €
06.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6. 0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.888 €, 92,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3. 5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža Nudimo vam izuzetan dvostrano orijentisan stan koji se izdvaja svojom specifičnom ugaonom pozicijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 455.000 €, 90,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar - Južni bulevar 3. 0, 90m2 (terasa 6m2), PR/4, CG, lift, garaža Luksuzan, kompletno namešten stan sa privatnim dvorištem i garažnim mestom. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, terase i lepog prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 102,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka 4. 0, 102m2 (terasa 9m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Četvorosoban, izuzetan stan na odličnoj lokaciji na Dedinju. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi okruženoj zelenilom, a u neposrednoj blizini glavnih saobraćajnica i svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 370.000 €, 120,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Slavonskih brigada 4. 0, 120m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, telefon, interfon, dva parkinga Na prodaju izuzetno komforan i moderan, četvorosoban stan u luksuznoj novogradnji, u mirnoj, zelenilom okruženoj ulici, među porodičnim kućama. Trostrana orijentacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2. 0, 55m2 (terasa 5m2), 10/17, CG, dva lifta, interfon, podrum, parking Opremljen dvosoban stan u luksuznoj novogradnji, sa otvorenim pogledom na reku. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Građevinska dozvola na 52. 23m2, merena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 327.000 €, 59,00 m2 cca 5540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova 2. 0, 59m2 (terasa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvosoban stan na odličnoj lokaciji u luksuznom kompleksu "Novi Dorćol". Stan je odlično raspoređen, sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv poslovni prostor opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 199.000 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 38 - Narodnih heroja 2. 5, 65m2 (terasa i lođa), 3/4, CG Očuvan dvoiposoban stan na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa, lođa. U neposrednoj blizini nalaze se osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2. 0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2. 5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve sobe, velike natkrivene terase (pod terase obložen pločicama i prekriven vodootpornim itisonom),....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 10.000 €, 460,00 m2 cca 22 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, A blok - Uroša Martinovića lokal, 460m2, SUT+PR, EG, podrum Luksuzan lokal, izuzetno lep i funkcionalan. Kompletno je sređen i ne iziskuje dodatna ulaganja! Nalazi se na odličnoj lokaciji u okviru A bloka. Ima velike izloge, orijentisane na tri strane prema prometnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 4.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar (Savada) - Tošin bunar 5. 0, 200m2 (terasa 15m2 + lođa 9m2), 9/10, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Odmah useljiv luksuzni dupleks u novogradnji sa prvoklasnim kvalitetom gradnje. Zgrada je odlično projektovana i pozicionirana na idalnoj lokaciji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.600 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Dorćol - Venizelosova 3. 0, 81m2, lođa, 4/12, CG, lift, garaža Funkcionalan, nov i dizajnerski opremljen stan u novoizgrađenom kompleksu "Novi Dobrćol". Stan ima lepu orijentaciju sa pogledom na reku. Stan do sada nije nikada useljavan, u potpunosti je opremljen novim,....