• GoHome Professional
kvadratnekretnine renovirano uknjižen što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine renovirano uknjižen što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine renovirano uknjižen što jeftiniji 70 m2

  • Za upit "kvadratnekretnine renovirano uknjižen što jeftiniji 70 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 3.587 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Repište - Repiška 2. 5, 65m2 (tri terase 4m2), 2/2, CG, telefon, interfon Odličan, dvoiposoban stan u novijoj zgradi sa malim brojem stanova. Dvostrano je orijentisan i svetao, sa lepim pogledom. Izuzetno je funkcionalnog rasporeda i kompletno je renoviran. Prodaje se polunamešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića 3. 0, 65m2 (terasa 7m2), 1/2, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi renoviran trosoban stan u mirnom kraju, u manjoj stambenoj zgradi sa malim brojem stanova. Trostrano je orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, dve spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Meandri - Bačka 2. 0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan u Zemunu, naselje Meandri, u Bačkoj ulici. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa posebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 204.000 €, 70,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića 3. 0, 70m2 (terasa i lođa 7m2), 1/4, CG, telefon, interfon Na prodaju trosoban stan površine 70m², potpuno renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan se prodaje namešten, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 225.000 € na 219.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 219.800 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 225.000 €
10.04.2026 - 219.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Olge Alkalaj 4. 0, 69m2, francuski balkon, 1/5, CG, lift, interfon, podrum Svetao i potpuno renoviran četvorosoban stan, idealan za porodični život. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 245.000 €, 66,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 2. 0, 66m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, interfon, javni parking U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu – Blok 45, u ulici Dr. Ivana Ribara. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 280.000 €, 71,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lion - Subotička 3. 0, 71m2, terasa, 1/4, EG/struja, interfon Retko u ponudi! Kompletno renoviran salonski stan u mirnoj, zelenilom okruženoj ulici, na par koraka od Bulevara kralja Aleksandra, jednoj od najtraženijih lokacija na Lionu. Stan je na prvom spratu održavane....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3. 0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3. 0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana, u centru Beograda.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>