• GoHome Professional
kvadratnekretnine potkrovlje interfon što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine potkrovlje interfon što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine potkrovlje interfon što manji

  • Za upit "kvadratnekretnine potkrovlje interfon što manji" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.000 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 39m2, 6/6, CG, lift, interfon U ponudi je svetao i funkcionalan stan u potkrovlju zgrade na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Kluza. * Struktura: 2. 0 (odvojena spavaća soba) * Dodatni prostor: ispod kosina (ispod 1, 6 m visine)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0. 5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 179.000 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Boška Petrovića 2. 0, 61m2 (terasa 2m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi šarmantan stan u potkrovlju uredno održavane zgrade, okružene parkom. Stan je veoma funkcionalan i renoviran 1990. godine. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 750 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 800 €
20.03.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Kolarčeva 3. 0, 68m2, 5/5, TA, lift, telefon, interfon Izdaje se renoviran stan u samom centru grada u neposrednoj blizini svih znamenitosti. Nalazi se u potkrovlju dobro održavane stare zgrade salonskog tipa. Sastoji se od dnevnog boravkla, kuhinjsko - trpezarijskog....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3. 0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan i samom centru Velikog Gradišta, u ulici preko puta parka. Nalazi se u potkrovlju, u nivou četvrtog sprata, u kvalitetnom, održavanom objektu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 261.000 €, 87,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3. 0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi dupleks, u novogradnji, odmah useljiv! Nalazi se u odlično projektovanoj zgradi, prvoklasan kvalitet gradnje. Prvi nivo (50m2) se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3. 0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi namešten dupleks, u novogradnji! Nalazi se u odlično projektovanoj zgradi, prvoklasan kvalitet gradnje. Prvi nivo (50m2) se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 600.000 €, 170,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, centar (Magistratski trg) - Gospodska vertikala kuće, 7. 0, 170m2, dve terase, PR+2, EG, interfon, podrum U ponudi za prodaju vertikala kuće salonskog tipa u srcu Zemuna. Smeštena je na Magistratskom trgu, glavnoj pešačkoj zoni između Glavne ulice i Zemunskog keja. Kuća je....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>