• GoHome Professional
kvadratnekretnine potkrovlje Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine potkrovlje Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine potkrovlje Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kvadratnekretnine potkrovlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Resnik, 362.000 €, 324,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Resnik - Edvarda Griga poslovni prostor, 5. 0, 324m2 (terasa 20m2), NPR+PR+I, CG/TA, parking Sastoji se od tri posebna dela (tri ulaza na tri nivoa) koji se po potrebi mogu unutrašnjim stepenicama spojiti u jednu celinu. Nisko prizemlje, visina plafona 3, 40m, je pogodno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5. 0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju stan u kući sa odvojenim ulazom, dupleks, u ulici Bulevar Patrijarha Pavla. Sastoji se od donje etaže (na prvom spratu): ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 1.200 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Savski trg - Savska 4. 0, 105m2, 4/4, EG, parking Atraktivno potkrovlje na prestižnoj lokaciji - centralni gradski trg, preko puta Beograda na vodi. Nedavno renoviran i sve u stanu je novo. Poseduje tri spavaće sobe. Obezbeđen parking u zajedničkom dvorištu. Dugoročni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3. 0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena jedinica površine 102m2 sa odvojenim prilazom sa ulice. Ranije je tu bio jedan neuslovni objekat, ali je tokom 2024. godine urađena totalna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Rakovica, 249.000 €, 225,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica - Viševačka kuća, 225m2, dve terase 10m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža, parking, plac 5, 56a + 2, 12a, struja, voda, kanalizacija Prodaje se vertikala kuće sa prostranim dvorištem, letnjikovcem i garažom u dvorištu, i dva parking mesta ispred kuće. Kuća se sastoji od četiri etaže,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 190.000 € na 178.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 190.000 €
01.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 4. 5, 108m2 (lođa 5m2), PR+PTK, EG/struja, telefon, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2. 90a U ponudi funkcionalna četvoroiposobna kuća iz 2013. godine kod Cvetkove pijace, Doma zdravlja, TC Aviv Park i SC Olimp. Veoma je svetla....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 675.000 €, 352,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka - Avala kuća, 352m2, PR+I+PTK, tri garaže, struja, voda, kanalizacija, plac 8. 40 ari Luksuzna kuća sa bazenom i tri garaže na placu od 8. 40 ari. Grejanje je podno + FAN COIL sistem, sistem toplotne pumpe vazduh-voda. Prizemlje: 140. 94m2 Prvi sprat: 101. 44m2 Potkrovlje:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3. 0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi namešten dupleks, u novogradnji! Nalazi se u odlično projektovanoj zgradi, prvoklasan kvalitet gradnje. Prvi nivo (50m2) se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 159.000 €, 158,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Barajevo, centar - Bagrdanska kuća, 158m2 (četiri terase 8m2), SUT+PR+PTK, grejanje na čvrsta goriva i struju, dve inverter klime, podrum, garaža 25m2, plac 6. 20a, struja, voda Prodaje se renovirana, uknjižena kuća u centru Barajeva površine 158m2 sa pomoćnim objektom - garažom površine....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZAKLOPAČA, 3.500 €, 780,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Zaklopača - Beogradska, 780m2 ugostiteljski objekat - restoran, 780m2, prizemlje, parno grejanje/kotao/agregat, podrum, parking Restoran se nalazi na Smederevskom putu, u Zaklopači – opština Grocka i udaljen je samo 25km od centra Beograda. Izgrađen je osamdesetih godina i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine potkrovlje (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>