• GoHome Professional
kvadratnekretnine potkrovlje 280 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine potkrovlje 280 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine potkrovlje 280 m2 što jeftiniji zadnjih 14 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine potkrovlje 280 m2 što jeftiniji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SURČIN, 258.000 €, 300,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena kuća na 73 m2. - Mereno ima 300 m2. - Plac ima 7,8 ari. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Tri etaže. - Trofazna struja. - Gradska voda. - Asfalt. - Pomoćni objekti (oko 200 kvadrata). - Garaže. - Letnja kuhinja. - Velike terase. - Parking. - PVC....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veća porodična kuća od čvrstog materijala u Srpskom šoru. Građena je u dva nivoa, a sastoji se od dve zasebne stambene jedinice. U prizemlju je četvorosoban stan koji se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri zasebne sobe, kupatila i....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna porodična kuća na Kelebiji, u asfaltiranoj ulici, na placu od 2193 m². Kuća je građena od čvrstog materijala i izolovana stiroporom. Ima 300 m² i sastoji se od prizemlja, potkrovlja i podruma. U prizemlju se nalaze terasa, hodnik sa stepeništem, dnevna soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 189.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poslovno-stambeni objekti na odličnoj lokaciji u naselju Rupe, na placu od 343m2. Poslovni objekat ima 175m2 korisne površine, potpuno je renoviran i zbog blizine centru grada, novom bulevaru, tržnom centru Stop Shop,, pruža mogućnost, pre svega, za pružanje ugostiteljskih....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 220.000 € na 235.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BATAJNICA, 235.000 €, 284,00 m2 cca 830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 220.000 €
03.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju: dve kuće funkcionalnog rasporeda sa dvorištem u Batajnici sa čistim papirima, vlasnik 1/1. Smeštene su na prostranom placu od 4.5ari u mirnom delu Batajnice, koji je novoizgrađenim putem odlično povezan sa centrom grada. Preko puta se nalazi crkva, a u blizini su svi potrebni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. LUX PORODIČNA KUĆA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vešernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 360.000 €, 300,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma komforna kuća koja se sastoji od 3 zasebna stana. Na svakom nivou nalazi se po jedna stambena jedinica od 100m2 - stan na prvom spratu je potpuno sređen, u granitu, stan na drugom spratu je potpuno renoviran - razvedene su nove instalacije, parket, grejanje. Iznad drugog stana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 430.000 €, 273,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 273 m2, 2 lodje (12 m2 i 7 m2) i 2 manje terase, na placu od 0.74 ari, VPR + I + II + PTK, toplotne pumpe, interfon, brzo useljiva, uknjizena na 156 m2 korisne povrsine, uknjizena garaza od 18 m2,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • potkrovlje 280 m2 što jeftiniji zadnjih 14 dana (23)
  • kvadratnekretnine potkrovlje što jeftiniji zadnjih 14 dana (3)
  • kvadratnekretnine potkrovlje 280 m2 što jeftiniji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.