• GoHome Professional
kvadratnekretnine potkrovlje što jeftiniji uknjiže - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine potkrovlje što jeftiniji uknjiže - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine potkrovlje što jeftiniji uknjižen Najnovije

  • Za upit "kvadratnekretnine potkrovlje što jeftiniji uknjižen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3. 0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan i samom centru Velikog Gradišta, u ulici preko puta parka. Nalazi se u potkrovlju, u nivou četvrtog sprata, u kvalitetnom, održavanom objektu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 1.200 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Savski trg - Savska 4. 0, 105m2, 4/4, EG, parking Atraktivno potkrovlje na prestižnoj lokaciji - centralni gradski trg, preko puta Beograda na vodi. Nedavno renoviran i sve u stanu je novo. Poseduje tri spavaće sobe. Obezbeđen parking u zajedničkom dvorištu. Dugoročni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0. 5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 39m2, 6/6, CG, lift, interfon U ponudi je svetao i funkcionalan stan u potkrovlju zgrade na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Kluza. * Struktura: 2. 0 (odvojena spavaća soba) * Dodatni prostor: ispod kosina (ispod 1, 6 m visine)....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 179.000 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Boška Petrovića 2. 0, 61m2 (terasa 2m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi šarmantan stan u potkrovlju uredno održavane zgrade, okružene parkom. Stan je veoma funkcionalan i renoviran 1990. godine. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5. 0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju stan u kući sa odvojenim ulazom, dupleks, u ulici Bulevar Patrijarha Pavla. Sastoji se od donje etaže (na prvom spratu): ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 261.000 €, 87,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3. 0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi dupleks, u novogradnji, odmah useljiv! Nalazi se u odlično projektovanoj zgradi, prvoklasan kvalitet gradnje. Prvi nivo (50m2) se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Resnik, 362.000 €, 324,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Resnik - Edvarda Griga poslovni prostor, 5. 0, 324m2 (terasa 20m2), NPR+PR+I, CG/TA, parking Sastoji se od tri posebna dela (tri ulaza na tri nivoa) koji se po potrebi mogu unutrašnjim stepenicama spojiti u jednu celinu. Nisko prizemlje, visina plafona 3, 40m, je pogodno....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 72, 1.300.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 72 - Vinogradska plac, 51. 21 ari, front prema ulici 39 metara, struja, voda, kanalizacija, asfalt Nalazi se na vrlo atraktivnoj lokaciji. Pored parcele se gradi bulevar sa šest traka za automobile i dve trake za bicikliste (ulica Nova 12), koji predstavlja saobraćajnu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine potkrovlje što jeftiniji uknjižen (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?