• GoHome Professional
kvadratnekretnine potkrovlje što jeftiniji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine potkrovlje što jeftiniji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine potkrovlje što jeftiniji pala cena

  • Za upit "kvadratnekretnine potkrovlje što jeftiniji pala cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 581 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 300 m2
    • 360 m2
  •  Po ceni
    • do 28000 eura
    • do 35000 eura (prosečna cena)
    • do 42000 eura
    • do 350 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 750 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 800 €
20.03.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Kolarčeva 3. 0, 68m2, 5/5, TA, lift, telefon, interfon Izdaje se renoviran stan u samom centru grada u neposrednoj blizini svih znamenitosti. Nalazi se u potkrovlju dobro održavane stare zgrade salonskog tipa. Sastoji se od dnevnog boravkla, kuhinjsko - trpezarijskog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 190.000 € na 178.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 190.000 €
01.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 4. 5, 108m2 (lođa 5m2), PR+PTK, EG/struja, telefon, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2. 90a U ponudi funkcionalna četvoroiposobna kuća iz 2013. godine kod Cvetkove pijace, Doma zdravlja, TC Aviv Park i SC Olimp. Veoma je svetla....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 290.000 € na 265.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRŠAC, Centar, 265.000 €, 300,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 290.000 €
27.02.2026 - 265.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vršac, centar - Stevana Nemanje kuća, 300m2, terasa, PR+I+PTK, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 7. 26 ari Na prodaju spratna kuća sa dve etaže i potkrovljem. Kuća je smeštena na placu od 7, 26 ari sa pomoćnim objektom i garažama. Nalazi se u prvoj zoni, 200m....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>