• GoHome Professional
kvadratnekretnine porasla cena opremljen uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine porasla cena opremljen uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine porasla cena opremljen uknjižen

  • Za upit "kvadratnekretnine porasla cena opremljen uknjižen" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.649 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv poslovni prostor opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VRDNIK, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2024 - 58.000 €
07.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0. 5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>