• GoHome Professional
kvadratnekretnine porasla cena do 70 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine porasla cena do 70 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine porasla cena do 70 m2 što manji do 280000 eura

  • Za upit "kvadratnekretnine porasla cena do 70 m2 što manji do 280000 eura" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.969 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • klima
    • interfon
    • prizemlje
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2. 5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 114.000 €
14.02.2025 - 109.000 €
20.06.2025 - 115.000 €
03.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1. 5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji u blizini pet fakulteta, Bajfordovog parka (Banjičke šume), ulice Vojvode stepe i Bulevara oslobođenja. U planu je izgradnja dečijeg igrališta....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VRDNIK, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2024 - 58.000 €
07.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0. 5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 165.000 € na 173.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Blok 72, 173.000 €, 43,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 165.000 €
24.04.2026 - 173.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn 1. 5, 43m2 (lođa 2m2), 5/6, CG, lift Prodaje se odličan jednoiposoban stan u bloku 72. Stan je veoma svetao, odličnog rasporeda. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na lođu, spavaće sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 138.600 € na 147.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 138.600 €
20.03.2026 - 147.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 176.430 € na 192.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 192.000 €, 48,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 176.430 €
17.04.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 2. 0, 48m2 (terasa), PR/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, a istovremeno....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 179.900 € na 183.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 187.700 €
11.07.2025 - 185.000 €
24.10.2025 - 179.900 €
20.02.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3. 0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu, u blizini Šumica, na 10 minuta od Hrama Sv. Save i izlaska na auto-put za Novi Beograd. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 600 €
03.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad - Zeleni venac 2. 5, 55m2, 5/6, TA, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se dvoiposoban stan u strogom centru grada, okrenut ka Knez Mihailovoj ulici, u blizini mnogobrojnih kulturnih i turističkih znamenitosti, tržnih centara, starog i najluksuznijeg dela grada. Stan....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 207.480 € na 228.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 228.000 €, 57,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 207.480 €
17.04.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 3. 0, 57m2 (terasa), 2/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, a istovremeno....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 215.415 € na 236.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 215.415 €
17.04.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 3. 0, 59m2 + dvorište 1 ar, PR/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada,....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 82.600 € na 97.350 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 97.350 €, 59,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.08.2024 - 82.600 €
10.04.2026 - 97.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2. 0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom. Potrebna su ulaganja, stan je za sređivanje. Deljiv je na dve stambene jedinice. Prostorije: ulazni hodnik, dve sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 225.000 € na 250.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 225.000 €
24.04.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Lamartinova poslovni prostor, 60m2, SUT/2, EG, interfon Na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u gradu prodaje se stan koji funkcioniše kao ordinacija. Grejanje je etažno, a stan poseduje dva mokra čvora. Idealan za poslovnu delatnost. Uknjižen kao stan....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 149.500 €
24.04.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3. 5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe i kupatila. U stanu....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2. 5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 254.600 € na 299.925 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 299.925 €, 67,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2024 - 235.275 €
14.11.2025 - 254.600 €
17.04.2026 - 299.925 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3. 0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu, u Ustaničkoj ulici na 5 minuta vožnje od Hrama Svetog Save. Navedeni stan se nalazi na četvrtom spratu i jugozapadno je orijentisan.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 1.050 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 1.200 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 1.050 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Košutnjak - Kneza Višeslava 3. 0, 68m2, terasa, 2/2, grejanje na gas, klima, telefon, interfon, internet, KATV, garaža Izdaje se moderan, renoviran, namešten trosoban stan sa garažom, na Košutnjaku. Stan se nalazi na drugo spratu zgrade iz 2010. godine, dok je garažno mesto....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 135.000 € na 180.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 190.000 €
26.09.2025 - 135.000 €
10.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Barajevo - Baćevac kuća, 75m2 (terasa 10m2), prizemlje, grejanje na struju, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 51. 15a U ponudi vikend kuća u izvornom stanju stambene površine 65m2 sa terasom površine 10m2 i ostavom. Funkcioniše kao dvosobna jedinica. Nalazi se na ravnom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>