• GoHome Professional
kvadratnekretnine porasla cena do 3200 eura/m2 Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine porasla cena do 3200 eura/m2 Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine porasla cena do 3200 eura/m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine porasla cena do 3200 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 1.834 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 240000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 226.769 € na 244.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 244.000 €, 79,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 269.769 €
13.06.2025 - 226.769 €
08.05.2026 - 244.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3. 0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Zemunu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 4.200 € na 4.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 4.500 €, 310,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 4.900 €
10.04.2026 - 4.200 €
08.05.2026 - 4.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Izdaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>