• GoHome Professional
kvadratnekretnine porasla cena do 240000 eura 60 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine porasla cena do 240000 eura 60 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine porasla cena do 240000 eura 60 m2 novogradnja što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine porasla cena do 240000 eura 60 m2 novogradnja što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 105.411 € na 111.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 111.600 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.829 €
27.03.2026 - 105.411 €
06.05.2026 - 111.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan u novogradnji, smešten u mirnoj, slepoj ulici, bez buke i saobraćaja, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u objektu koji je u izgradnji sa važećom građevinskom dozvolom i kompletnom dokumentacijom, što garantuje....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 105.411 € na 111.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 111.600 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.829 €
27.03.2026 - 105.411 €
06.05.2026 - 111.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 102.375 € na 146.250 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 146.250 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 102.375 €
03.05.2026 - 146.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 109.473 € na 156.390 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 156.390 €, 60,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 109.473 €
03.05.2026 - 156.390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 155.300 € na 161.750 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 161.750 €, 64,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 155.300 €
01.05.2026 - 161.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje sve prostorije, dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, dve spavaće sobe i dva kupatila. Dnevna soba i jedna spavaća sobe izlaze na....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 149.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
29.04.2026 - 149.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE Uknjizen moderan trosoban stan u novogradnji Prodaje se prostran i svetao trosoban stan u potpuno novoj zgradi, idealan za porodican zivot ili kao dugorocnu investiciju. Stan se nalazi u fazi zavrsnih radova, sto buducem vlasniku pruza savrsenu priliku da medju prvima useli....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 155.300 € na 161.750 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 161.750 €, 65,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.300 €
29.04.2026 - 161.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • porasla cena do 240000 eura 60 m2 novogradnja što manji zadnjih 14 dana (23)
  • kvadratnekretnine porasla cena do 240000 eura 60 m2 novogradnja što manji (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>