• GoHome Professional
kvadratnekretnine parket do 280000 eura 60 m2 zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine parket do 280000 eura 60 m2 zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine parket do 280000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "kvadratnekretnine parket do 280000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Hilandarska, 4/4, sprat, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-55.00m2, Na 650m od Trga Republike, nalazi se ovaj trosoban stan od 55m2+3m2 terase. Stan se nalazi na poslednjem spratu i visina plafona u dnevnoj sobi iznosi 4.6m i napravljena je galerija od nekih....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 72.000 €, 65,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo sa Vam ponudimo stan u bluzini centra Inđije, škole, doma zdravlja, opštine. Stan se nalazi u starogradnji, na 4 spratu od 4 u zgradi bez lifta. Po strukturi je trosoban konforan stan od 65m2 . Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje u separeu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 204.750 €, 65,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 142.120 €, 64,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 151.390 €, 64,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan koji se nalazi u novom stambenom objektu spratnosti Po1+Po2+P+5 na lepoj lokaciji u blizini keja. Površine je 64,42m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.438 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 63,63m2 na 3/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 63,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokacija za poslovni prostor u strogom centru grada. Plac je površine 3,6ari, na kome se nalazi prizemna kuća površine 63m2. Objekat je u izvornom stanju, na podu je parket, stolarija je drvena. Potrebna je kompletna adaptacija objekta koji je moguće prilagoditi za poslovni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parket do 280000 eura 60 m2 zadnjih 7 dana što veći (85)
  • kvadratnekretnine parket do 280000 eura 60 m2 što veći (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>