• GoHome Professional
kvadratnekretnine pala cena pogodan zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine pala cena pogodan zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine pala cena pogodan zadnjih 14 dana parking što jeftiniji

  • Za upit "kvadratnekretnine pala cena pogodan zadnjih 14 dana parking što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 69.000 €
12.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, odrzavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini setalista. Sva potrebna....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 135.000 € na 125.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 294,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kuće ukupne površine 294m2 na parceli od 339m2 sa kolskim ulazom, koji je pod krovom i koristi se kao garaža, Mužljanska kolonija. Prva kuća je prizemna, 144m2 i sastoji se od ulaznog hola, predsoblja, 2 sobe, kuhinje s trpezarijom, vešeraja, toaleta, kupatila i terase. Renovirano....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 154.500 € na 142.140 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 142.140 €, 46,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 154.500 €
08.05.2026 - 142.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo manji dvoiposoban stan od 46m2 koji se nalazi u novogradnji kod Merkura, ulica Stevana Doronjskog . Nekretnina je uknjižena 1/1 i papirološki čista, može na kredit. Stan je na odličnoj lokaciji, blizu Lidla , železničke stanice, detelinarske pijaceOdlična povezanost gradskog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 56,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 170.000 €
07.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054328 LIMAN II, DVOIPOSOBAN, 56m2 Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Liman 2 Ovo je stan koji ima dobar balans prostora i funkcionalnosti, pogodan i za život i kao investicija. Stan ima lepo organizovan dnevni boravak, odvojenu zonu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena pogodan zadnjih 14 dana parking što jeftiniji (16)
  • kvadratnekretnine pogodan zadnjih 14 dana parking što jeftiniji (1)
  • kvadratnekretnine pala cena zadnjih 14 dana parking što jeftiniji (5)
  • kvadratnekretnine pala cena pogodan parking što jeftiniji (5)
  • kvadratnekretnine pala cena pogodan zadnjih 14 dana što jeftiniji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com