• GoHome Professional
kvadratnekretnine pala cena pogodan uknjižen Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine pala cena pogodan uknjižen Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine pala cena pogodan uknjižen Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine pala cena pogodan uknjižen zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan u Bloku 71, u ulici Dr Ivana Ribara, smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, od ukupno 6 spratova. Stan je dvostrano orijentisan, što mu daje dosta svetla i prijatnu prozračnost. Ukupno funkcionalan raspored čine dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 28,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi naše agencije, autentična nekretnina na prestižnoj lokaciji – u srcu Skadarlije, u Skadarskoj ulici (Stari grad). Stan je garsonjera od 28m², smeštena na visokom prizemlju uredne manje zgrade. Sastoji se od jedne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila, uz pripadajući podrum....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
13.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića, u mirnom i odlično povezanom delu grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lođe. Zahvaljujući dobrom rasporedu, prostor je maksimalno iskorišćen i pogodan kako za....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.08.2024 - 80.000 €
10.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena pogodan uknjižen zadnjih 7 dana (21)
  • kvadratnekretnine pala cena pogodan uknjižen (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>