• GoHome Professional
kvadratnekretnine pala cena pogodan Oglasi objavlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine pala cena pogodan Oglasi objavlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine pala cena pogodan Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kvadratnekretnine pala cena pogodan oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 2.900 € na 2.700 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 2.700 €, 232,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.08.2025 - 3.500 €
17.10.2025 - 2.900 €
20.02.2026 - 2.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Labudovo brdo - Oplenačka lokal, 200m2 + terasa 31, 5m2, prizemlje, grejanje na gas U centru Labudovog brda, zaseban objekat, na samoj raskrsnici površine 200m2 sa terasom od 31, 5m2. Mogućnost proširenja. Pogodan za sve delatnosti. Agencijska provizija u skladu sa Opštim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 315.000 € na 310.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 310.000 €, 431,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 350.000 €
24.10.2025 - 330.000 €
20.02.2026 - 315.000 €
01.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Nova Pazova - Kneza Mihaila kuća, 431m2 (terasa 15m2), PR+I, GAS/struja/čvrsta goriva, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 15 ari Prodaje se velika kuća udaljena 300 metara od centra Nove Pazove. Sastoji se od tri zasebne stambene jedinice, kotlarnice,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3. 0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 1.650 € na 1.450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.450 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 1.650 €
13.02.2026 - 1.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Palata pravde - Durmitorska 4. 0, 160m2 (lođa 3m2), 7+8/8, CG, lift, parking mesto Izdaje se dvoetažni, polunamešten četvorosoban stan od 160m2 sa jednim parking mestom, u zgradi u Durmitorskoj ulici. Stan se nalazi na sedmom i osmom spratu, dok je parking mesto pored....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 4.800 € na 4.500 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 4.500 €, 268,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 6.000 €
06.02.2026 - 4.900 €
13.03.2026 - 4.800 €
03.04.2026 - 4.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lion – Bulevar kralja Aleksandra lokal, 268m2 Izdaje se ugaoni poslovni prostor – 268 m²! Atraktivan ugaoni lokal sa velikim izlogom, na izuzetno frekventnoj lokaciji. Direktan ulaz sa ulice, odlična vidljivost i mogućnost prilagođavanja prostora. Pogodno za banke, osiguranje,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.950 € na 1.850 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.850 €, 136,00 m2 cca 14 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 2.180 €
10.10.2025 - 2.050 €
12.12.2025 - 1.950 €
27.02.2026 - 1.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića poslovni prostor, 136m2, prizemlje, CG, klime, telefon, video nadzor, tri parking mesta Veoma funkcionalan i sređen poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji. Sastoji se od deset kancelarija i pogodan je za razne vrste delatnosti. Okružen je zelenilom,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 63.000 € na 55.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.08.2024 - 63.000 €
27.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 20m2, VP/2, grejanje na struju U ponudi lokal u strogom centru grada, odmah ispod Terazijske česme. Pogodan je za salon za kozmetičke usluge ili kancelariju. Nalazi se u tržnom centru iznad koga se nalazi hotel koji počinje sa radom u novembru,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 790.000 € na 750.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 790.000 €
24.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Prodaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2024 - 336.000 €
08.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73. 10m2, dok galerija ima 15. 97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-196....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 111.000 € na 108.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 29, 108.000 €, 30,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 111.000 €
27.03.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 29 - kod Arene, Bulevar Zorana Đinđića lokal, 30m2, prizemlje Na prodaju lokal – Novi Beograd, kod Arene Na odličnoj lokaciji u blizini Beogradske Arene prodaje se poslovni lokal površine 30 m². Lokal ima veliki izlog i orijentisan je ka unutrašnjem delu kompleksa,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine pala cena pogodan (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>