• GoHome Professional
kvadratnekretnine pala cena do 80 m2 do 2700 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine pala cena do 80 m2 do 2700 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine pala cena do 80 m2 do 2700 eura/m2 najnovije što skuplji

  • Za upit "kvadratnekretnine pala cena do 80 m2 do 2700 eura/m2 najnovije što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 213.840 € na 205.920 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 205.920 €, 72,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 213.840 €
12.05.2026 - 205.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054522, TELEP-SEVERNI, TROSOBAN STAN, 72m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 212.520 € na 204.930 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 204.930 €, 69,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 204.930 €
07.05.2026 - 212.520 €
12.05.2026 - 204.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054357, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 69m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 204.930 € na 197.340 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 197.340 €, 69,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 204.930 €
12.05.2026 - 197.340 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054532 , TELEP-SEVERNI, TROSOBAN STAN, 69m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 203.280 € na 196.020 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 196.020 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 196.020 €
07.05.2026 - 203.280 €
12.05.2026 - 196.020 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054356, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 66m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 193.050 € na 185.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 185.900 €, 65,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 193.050 €
12.05.2026 - 185.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054516, TELEP-SEVERNI, TROSOBAN STAN, 65m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 190.960 € na 184.140 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 184.140 €, 62,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 184.140 €
07.05.2026 - 190.960 €
12.05.2026 - 184.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054358, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 62m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 190.080 € na 183.040 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 183.040 €, 64,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 190.080 €
12.05.2026 - 183.040 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054526, TELEP-SEVERNI, TROSOBAN STAN, 64m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 187.880 € na 181.170 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 181.170 €, 61,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 181.170 €
07.05.2026 - 187.880 €
12.05.2026 - 181.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054349, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 61m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 185.000 € na 176.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 176.500 €, 70,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 185.000 €
12.05.2026 - 176.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054582, NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, JUŽNI TELEP, KOMFORAN DVOSOBAN STAN! HITNA PRODAJA! ODLIČAN, prostran dvosoban stan ! Kao što se vidi na slikama, radi se o veoma retkom stanu na novosadskom tržištu, a zbog svog polažaja nudi razne prednosti. Specifičan je zbog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 178.640 € na 172.260 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 172.260 €, 58,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 172.260 €
07.05.2026 - 178.640 €
12.05.2026 - 172.260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054359, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 58m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 80 m2 do 2700 eura/m2 najnovije što skuplji (30)
  • kvadratnekretnine pala cena do 80 m2 do 2700 eura/m2 što skuplji (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>