• GoHome Professional
kvadratnekretnine pala cena do 80 m2 do 210000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine pala cena do 80 m2 do 210000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine pala cena do 80 m2 do 210000 eura pogodan

  • Za upit "kvadratnekretnine pala cena do 80 m2 do 210000 eura pogodan" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 3.329 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 175.000 € na 172.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 172.000 €, 39,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
15.05.2026 - 172.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1. 0, 39m2 (terasa 4m2), TA, lift, 3/6, podrum Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, udaljen svega nekoliko minuta hoda od više fakulteta, kao i brojnih marketa, apoteka, škola, vrtića i banaka. Stan je pogodan kako za život, tako i kao investicija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3. 0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 132.000 €
06.02.2026 - 129.000 €
20.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2. 0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno je svetao i u dobrom stanju, adaptibilan u dvoiposoban. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi. Pogodan i kao investicija, kao i za život.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 111.000 € na 108.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 29, 108.000 €, 30,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 111.000 €
27.03.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 29 - kod Arene, Bulevar Zorana Đinđića lokal, 30m2, prizemlje Na prodaju lokal – Novi Beograd, kod Arene Na odličnoj lokaciji u blizini Beogradske Arene prodaje se poslovni lokal površine 30 m². Lokal ima veliki izlog i orijentisan je ka unutrašnjem delu kompleksa,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 63.000 € na 55.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.08.2024 - 63.000 €
27.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 20m2, VP/2, grejanje na struju U ponudi lokal u strogom centru grada, odmah ispod Terazijske česme. Pogodan je za salon za kozmetičke usluge ili kancelariju. Nalazi se u tržnom centru iznad koga se nalazi hotel koji počinje sa radom u novembru,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>