• GoHome Professional
kvadratnekretnine pala cena do 2700 eura/m2 do 160 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine pala cena do 2700 eura/m2 do 160 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine pala cena do 2700 eura/m2 do 160000 eura luksuzan

  • Za upit "kvadratnekretnine pala cena do 2700 eura/m2 do 160000 eura luksuzan" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 880 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 65000 eura
    • do 82000 eura (prosečna cena)
    • do 98000 eura
    • do 824 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • namešten
    • 1.sprat
    • podrum
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 132.660 € na 119.322 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRDNIK, 119.322 €, 66,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 132.660 €
27.02.2026 - 119.322 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3. 0, 66m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični objekat u centru poznatog banjskog mesta Vrdnik stanarima pruža izvanredne pogodnosti - spoj prirodnog mira, čistog vazduha, netaknute prirode....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 136.340 € na 122.400 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRDNIK, 122.400 €, 68,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 136.340 €
27.02.2026 - 122.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3. 0, 68m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični objekat u centru poznatog banjskog mesta Vrdnik stanarima pruža izvanredne pogodnosti - spoj prirodnog mira, čistog vazduha, netaknute prirode....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 115.000 € na 107.910 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRDNIK, 107.910 €, 66,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 131.900 €
27.02.2026 - 118.602 €
06.03.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 107.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 800 €
03.04.2026 - 700 €
01.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Majke Jevrosime 2. 0, 55m2 (lođa 2m2), 3/5, kaljeva peć, tri klime, telefon, interfon, podrum Izdaje se stan u strogom centru grada, kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Marijane Gregoran 1. 0, 37m2, 2/6, klima, lift, telefon, interfon, podrum, parking U centru Karaburme, na par minuta od mnogobrojnih marketa, kafića, škole, Doma zdravlja, tržnog centra i pijace izdaje se jednosoban stan. Orijentisan je suprotno od ulice, tako....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>