• GoHome Professional
kvadratnekretnine pala cena barem 80 m2 4.sprat do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine pala cena barem 80 m2 4.sprat do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine pala cena barem 80 m2 4.sprat do 3400 eura/m2 što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine pala cena barem 80 m2 4.sprat do 3400 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 450.000 €
10.05.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

��anti��eva, 4/5, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-104m2 , ugovorna povr��ina-104.00m2, Na prodaju dupleks na odli��noj lokaciji na Dor��olu, u ��anti��evoj ulici nadomak Bajlonijeve pijace. Dupleks se nalazi na 4.spratu i ulazi iz posebnog hodnika na ��ijim vratima je interfon. Spoljni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 133.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 133.000 €, 77,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 138.000 €
05.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u održavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini škole, obdaništa, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 133.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 133.000 €, 77,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 138.000 €
06.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 275.000 € na 265.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 265.000 €, 73,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 295.000 €
02.03.2026 - 285.000 €
03.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 265.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se četvorosoban stan smešten u intimnom delu Starog grada u neposrednoj blizini Andrićeve zadužbine, Ateljea 212, Narodne Skupštine, Skadarlije, Bajlonijeve pijace, Trga Politika.Mikrolokacija je odlično povezana sa drugim delovima grada i obiluje raznovrsnim komercijalnim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena barem 80 m2 4.sprat do 3400 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana (10)
  • kvadratnekretnine pala cena 4.sprat do 3400 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana (1)
  • kvadratnekretnine pala cena barem 80 m2 do 3400 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana (10)
  • kvadratnekretnine pala cena barem 80 m2 4.sprat do 3400 eura/m2 što veći (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>