• GoHome Professional
kvadratnekretnine pala cena barem 80 m2 što jeftin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine pala cena barem 80 m2 što jeftin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine pala cena barem 80 m2 što jeftiniji do 2300 eura/m2

  • Za upit "kvadratnekretnine pala cena barem 80 m2 što jeftiniji do 2300 eura/m2" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 913 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 88000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 820 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 890 €
19.12.2025 - 850 €
26.12.2025 - 810 €
16.01.2026 - 850 €
30.01.2026 - 790 €
20.03.2026 - 820 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Zemunski kej - Karađorđeva 3. 0, 78m2, 13/17, CG, dva lifta, interfon U ponudi stan za izdavanje na odličnoj lokaciji na duži vremenski period. Namenjen je zaposlenima i odgovornim osobama. Stan nije pet friendly. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 1.650 € na 1.450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.450 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 1.650 €
13.02.2026 - 1.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Palata pravde - Durmitorska 4. 0, 160m2 (lođa 3m2), 7+8/8, CG, lift, parking mesto Izdaje se dvoetažni, polunamešten četvorosoban stan od 160m2 sa jednim parking mestom, u zgradi u Durmitorskoj ulici. Stan se nalazi na sedmom i osmom spratu, dok je parking mesto pored....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.950 € na 1.850 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.850 €, 136,00 m2 cca 14 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 2.180 €
10.10.2025 - 2.050 €
12.12.2025 - 1.950 €
27.02.2026 - 1.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića poslovni prostor, 136m2, prizemlje, CG, klime, telefon, video nadzor, tri parking mesta Veoma funkcionalan i sređen poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji. Sastoji se od deset kancelarija i pogodan je za razne vrste delatnosti. Okružen je zelenilom,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.900 € na 2.700 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 2.700 €, 232,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.08.2025 - 3.500 €
17.10.2025 - 2.900 €
20.02.2026 - 2.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Labudovo brdo - Oplenačka lokal, 200m2 + terasa 31, 5m2, prizemlje, grejanje na gas U centru Labudovog brda, zaseban objekat, na samoj raskrsnici površine 200m2 sa terasom od 31, 5m2. Mogućnost proširenja. Pogodan za sve delatnosti. Agencijska provizija u skladu sa Opštim....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 3.300 € na 2.800 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 2.800 €, 310,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.07.2025 - 3.300 €
13.03.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Politika - Nušićeva poslovni prostor, 310m2, 2/2, CG, telefon, podrum U prilici smo da vam ponudimo odličan poslovni prostor na prometnoj lokaciji u Nušićevoj ulici, u neposrednoj blizini Opštine stari grad i zgrade Politike. Prostor je površine 310m2 i poseduje osam kancelarija.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 4.800 € na 4.500 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 4.500 €, 268,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 6.000 €
06.02.2026 - 4.900 €
13.03.2026 - 4.800 €
03.04.2026 - 4.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lion – Bulevar kralja Aleksandra lokal, 268m2 Izdaje se ugaoni poslovni prostor – 268 m²! Atraktivan ugaoni lokal sa velikim izlogom, na izuzetno frekventnoj lokaciji. Direktan ulaz sa ulice, odlična vidljivost i mogućnost prilagođavanja prostora. Pogodno za banke, osiguranje,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2024 - 79.000 €
27.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA splav kuća, 3. 0, 85m2 (dve terase 20m2), PR+PTK, EG/pelet, klima Na desnoj obali Save nalazi se splav sa kućicom u dva nivoa. Na glavnoj palubi (prvi nivo) nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa, a na gornjoj velika spavaća soba....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Kotež 1, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3. 0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 150.000 €, 1012,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2025 - 175.000 €
02.05.2025 - 169.000 €
05.09.2025 - 159.000 €
01.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin - Baštovanska građevinsko zemljište, 10. 12a, front prema ulici 15m U blizini centra Sučina nalazi se gradsko građevinsko zemljište. Zemljšte je pored asfaltnog puta, struje i vode i nalazi se u blizini autoputa i obilaznice oko Beograda. Poseduje informaciju o lokaciji. Dozvoljena....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 190.000 € na 178.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 190.000 €
01.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 4. 5, 108m2 (lođa 5m2), PR+PTK, EG/struja, telefon, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2. 90a U ponudi funkcionalna četvoroiposobna kuća iz 2013. godine kod Cvetkove pijace, Doma zdravlja, TC Aviv Park i SC Olimp. Veoma je svetla....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
24.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 3. 0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj banji, koji se nalazi u kompleksu Energoprojektovih zgrada crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan i poseduje veliki potencijal....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 239.000 €, 229,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 260.000 €
24.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Sremčica - Leposavićka kuća, 229m2 (dve terase 21m2), SUT+PR+I, CG, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 746m2 U ponudi kuća sa tri stana korisne površine 208m2, koja se nalazi na placu površine 7. 5 ari. Trenutno je kuća na tri nivoa SUT+PR+I.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
20.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i manastira Fenek, 10 km do bloka 72 na Novom Beogradu, 24 km jugozapadno od centra Beograda, na lokalitetu koje nudi u okruženju brojna izletišta,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 290.000 € na 265.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRŠAC, Centar, 265.000 €, 300,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 290.000 €
27.02.2026 - 265.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vršac, centar - Stevana Nemanje kuća, 300m2, terasa, PR+I+PTK, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 7. 26 ari Na prodaju spratna kuća sa dve etaže i potkrovljem. Kuća je smeštena na placu od 7, 26 ari sa pomoćnim objektom i garažama. Nalazi se u prvoj zoni, 200m....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 305.000 € na 299.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KALUĐERICA, 299.000 €, 255,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.07.2025 - 352.900 €
26.12.2025 - 330.000 €
06.02.2026 - 305.000 €
03.04.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka kuća, 255m2 (terasa 41m2), PR+1 (dve etaže), TA, klima, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt Na 9km od Vukovog spomenika, 4km od autoputa (autobuske stanice Lasta), 1km od zelene pijace u Kaluđerici i 300m od Hrama Svetog Joakima i Ane, u ponudi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 315.000 € na 310.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 310.000 €, 431,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 350.000 €
24.10.2025 - 330.000 €
20.02.2026 - 315.000 €
01.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Nova Pazova - Kneza Mihaila kuća, 431m2 (terasa 15m2), PR+I, GAS/struja/čvrsta goriva, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 15 ari Prodaje se velika kuća udaljena 300 metara od centra Nove Pazove. Sastoji se od tri zasebne stambene jedinice, kotlarnice,....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 450.000 € na 380.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 380.000 €, 203,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 450.000 €
20.03.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Barajevo - Svetosavska kuća, 203m2, PR+II, podno grejanje, plac 11. 16 ari, garaža 74m2 Prodaje se komforna kuća novije gradnje, na tri etaže u glavnoj ulici u Barajevu. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Na prvom spratu su četiri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 490.000 € na 399.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 399.000 €, 168,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 490.000 €
01.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 44a Moderna luksuzna vila na Kosmaju – privatna oaza nadomak Beograda Na prodaju moderna prizemna vila na Kosmaju,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 790.000 € na 750.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 790.000 €
24.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Prodaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.496.000 € na 1.190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2025 - 1.496.000 €
24.04.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta, četiri ostave, struja voda, kanalizacija, asfalt, plac 757m2, letnjikovac U ponudi luksuzna kuća u mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, za udoban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>