• GoHome Professional
kvadratnekretnine pala cena 50 m2 do 300000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine pala cena 50 m2 do 300000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine pala cena 50 m2 do 300000 eura

  • Za upit "kvadratnekretnine pala cena 50 m2 do 300000 eura" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.181 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • podrum
    • lođa
    • parking
    • 1.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
21.11.2025 - 197.000 €
12.12.2025 - 207.000 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3. 0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 180.000 €
27.03.2026 - 195.000 €
24.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2. 0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u zgradi sa sopstvenim parkingom. Stan je u izvornom stanju, potrebno mu je sređivanje.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 205.000 € na 180.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Senjak, 180.000 €, 53,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 205.000 €
06.03.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Senjak - Sitnička 2. 5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a. Ima dve etaže. Donja etaža se sastoji iz hodnika, dnevno - trpezarijskog dela i kupatila. Stepenice u dnevnom boravku vode do gornje etaže....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 160.000 €
05.12.2025 - 159.000 €
06.02.2026 - 153.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 2. 0, 51m2 (terasa 3m2), 1/4, norveški radijatori, interfon, podrum, parking U ponudi odličan renoviran stan na prvom spratu lepo održavane zgrade. Stan ima komotni dnevni boravak iz koga se izlazi na terasu, kuhinju sa trpezarijom, spavaću....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 132.000 €
06.02.2026 - 129.000 €
20.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2. 0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno je svetao i u dobrom stanju, adaptibilan u dvoiposoban. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi. Pogodan i kao investicija, kao i za život.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 7a, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1. 0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 7)

<< <1> >>