• GoHome Professional
kvadratnekretnine pala cena što manji pogodan zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine pala cena što manji pogodan zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine pala cena što manji pogodan zadnjih 14 dana parking do 90000 eura

  • Za upit "kvadratnekretnine pala cena što manji pogodan zadnjih 14 dana parking do 90000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 82.500 € na 80.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 80.000 €, 24,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 82.500 €
15.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102146 - CENA 80.000 + 3% provizije Garsonjera u blizini Bulevara i Sajma. Sastoji se iz sobe, odvojene kuhinje i kupatila. Grejanje je centralno gradsko. Stan se nalazi na izuzetno traženoj lokaciji. Pogodan je za život, ali i za izdavanje. Prodaje se sa nameštajem....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 69.000 €
12.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, odrzavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini setalista. Sva potrebna....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKO GRADIŠTE, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 69.000 €
15.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, održavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini šetališta. Sva potrebna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena što manji pogodan zadnjih 14 dana parking do 90000 eura (4)
  • kvadratnekretnine što manji pogodan zadnjih 14 dana parking do 90000 eura (1)
  • kvadratnekretnine pala cena što manji zadnjih 14 dana parking do 90000 eura (1)
  • kvadratnekretnine pala cena što manji pogodan parking do 90000 eura (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>