• GoHome Professional
kvadratnekretnine namešten pala cena do 280000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine namešten pala cena do 280000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine namešten pala cena do 280000 eura uknjižen što jeftiniji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine namešten pala cena do 280000 eura uknjižen što jeftiniji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 65.000 € na 63.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, ZLATIBOR, 63.000 €, 29,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.11.2024 - 67.000 €
16.02.2025 - 65.000 €
06.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.advantagebg.net

Prodajemo apartman u super komfornoj zgradi sa SPA centrom. Stan se nalazi na drugom spratu, dvostrano je orijentisan i kompeltno je namešten. Prostorije: ulazni antre, dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom i izlaskom na terasu koja gleda na breze i borovu šumu, spavaća....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno opremljen apartman na Zlatiboru, u mirnom i prestižnom naselju Zova, tačno ispod trim staze, u samom pojasu četinara. Lokacija je izdvojena od gradske gužve, sa čistijim vazduhom i prirodnim ambijentom, idealna za odmor i miran boravak, a istovremeno na odličnoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU UKNJIŽEN NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA KARABURMI ! Kontakt: +381668091211 Cena: 114.400 EURA Lokacija: Beograd, Palilula, Karaburma, sprat 1/4 Površina: 45 m2 Struktura: Jednosoban stan, koji se sastoji od: - komotnog dnevnog boravka; - kuhinje i trpezarije; - komotne zastakljene....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na prvom spratu, uknjižene površine 33m2, stavrne površine 45m2 od kojiih je 12m2 zastakljena terasa. Stan je veoma funkcionalan i sa dobrim rasporedom prostorija što pruža mogućnost adaptibilnosti istog. Sastoji se od hodnika iz koga se ulazi u prostran i svetao dnevni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 125.000 €
01.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 127.720 € na 121.330 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 121.330 €, 62,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 127.720 €
01.05.2026 - 121.330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN NAMEŠTEN DUPLEKS STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 1007979. Prodaje se kompletno opremljen trosoban dupleks stan na petom spratu zgrade sa liftom u mirnom kraju Detelinare. Donja etaža stana se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 128.000 € na 122.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 128.000 €
03.05.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novoj lux zgradi, na fenomenalnoj lokaciji u ekološkom naselju Jelena Anžujska sa prelepim pogledom. Stan je uknjižen na 56m2, ali mereno ima 61m2. U pitanju je dupleks na drugom spratu, južno orjentisan, sa pogledom ka centralnom delu Zlatibora. Stan je sređen i prodaje se....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 128.000 € na 125.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 132.000 €
24.04.2026 - 128.000 €
06.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban 44m Rumenački put SQUARE GARDEN uknjizen namesten Lokacija: Avijacija (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Rumenački put Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 44m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 132.000 € na 129.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.500 €, 54,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 132.000 €
08.05.2026 - 129.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101756 - Cena 129000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan , dupleks na Novoj Detelinari. Stan se dole sastoji iz lepog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, hodnika i terase. Gore je spavaća soba nepravilnog oblika i kupatilo. Grejanje je centralno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • namešten pala cena do 280000 eura uknjižen što jeftiniji zadnjih 14 dana (50)
  • kvadratnekretnine pala cena do 280000 eura uknjižen što jeftiniji zadnjih 14 dana (8)
  • kvadratnekretnine namešten do 280000 eura uknjižen što jeftiniji zadnjih 14 dana (3)
  • kvadratnekretnine namešten pala cena do 280000 eura što jeftiniji zadnjih 14 dana (1)
  • kvadratnekretnine namešten pala cena do 280000 eura uknjižen što jeftiniji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.