• GoHome Professional
kvadratnekretnine namešten pala cena barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine namešten pala cena barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine namešten pala cena barem 60 m2

  • Za upit "kvadratnekretnine namešten pala cena barem 60 m2" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.792 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosečna cena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 390.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 425.000 €
20.02.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3. 0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom naselju Beograd na vodi, u zgradi Vista. Stan je luksuzno opremljen i namešten sa centralnim grejanjem. U cenu stana nisu uračunati....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 800 €
03.04.2026 - 700 €
01.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Majke Jevrosime 2. 0, 55m2 (lođa 2m2), 3/5, kaljeva peć, tri klime, telefon, interfon, podrum Izdaje se stan u strogom centru grada, kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 430.500 € na 379.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 379.000 €, 105,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 525.000 €
13.02.2026 - 430.500 €
13.03.2026 - 379.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Palilulska pijaca - 27. marta poslovni prostor, 2. 0, 105m2, dve terase, 1/4, CG, interfon U ponudi za prodaju poslovni prostor u poslovnom delu zgrade površine 105m2. Sastoji se od sale za sastanke i velike kancelarije. Takođe, poseduje toalet, kao i dve terase. Prodaje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>