• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift uknjižen do 370000 eura zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift uknjižen do 370000 eura zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift uknjižen do 370000 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine lift uknjižen do 370000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 3.602 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 295.000 €, 90,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića 3. 5, 90m2 (lođa 5m2), CG, lift, 6/8 Odličan troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na samom početku ulice Vojislava Ilića. Stan je svetao, funkcionalnog je rasporeda i nalazi se u izvornom stanju. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinjsko-trpezarijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Kralja Petra 3. 0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog sprata, prodaje se stan koji je kvalitetno i luksuzno renoviran i opremljen. Orijentisan je ka dvorištu, kontra strani od ulice. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta 2. 0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking Funkcionalan dvosoban stan sa lepim pogledom. Stan je svetao i dvostrano orijentisan, što obezbeđuje dobru prirodnu osvetljenost tokom dana. Uz stan dolazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića 2. 0, 62m2 (dve terase 8m2), CG, klima, dva lifta, 8/12, telefon, interfon, podrum, parking Odličan dvosoban stan, dvostrano orijentisan, kompletno renoviran pre 6 godina. Prilikom renoviranja zamenjene su električne, vodovodne i kanalizacione instalacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3. 0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Čukarici – Banovo Brdo, u ulici Nikolaja Gogolja, nalazi se funkcionalan i lepo organizovan trosoban stan idealan za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Jurija Gagarina 3. 0, 76m2 (lođa 5m2), 7/20, CG, dva lifta, telefon, interfon Prostran i očuvan porodičan stan na sedmom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini gradskog prevoza. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 199.000 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 38 - Narodnih heroja 2. 5, 65m2 (terasa i lođa), 3/4, CG Očuvan dvoiposoban stan na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa, lođa. U neposrednoj blizini nalaze se osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 188.000 €, 42,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina 1. 5, 42m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se funkcionalan stan na Zvezdari, u neposrednoj blizini više fakulteta, opštine, pozorišta i slično. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe povezane sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 175.000 €, 39,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1. 0, 39m2 (terasa 4m2), TA, lift, 3/6, podrum Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, udaljen svega nekoliko minuta hoda od više fakulteta, kao i brojnih marketa, apoteka, škola, vrtića i banaka. Stan je pogodan kako za život, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 168.000 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1. 5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan, adaptiran u jednoiposoban, smešten na 10. spratu zgrade od ukupno 15 spratova. Stan je istočno orijentisan, što omogućava dosta prirodnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0. 5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>