• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift uknjižen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift uknjižen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift uknjižen Najnovije

  • Za upit "kvadratnekretnine lift uknjižen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 287.000 €, 81,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Iz upotrebne dozvole. - Uknjižena površina stana je 81 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace i Olimpa. • - Stan se prodaje kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 114.000 €, 47,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 44,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Potpuno čista dokumentacija. - Moguća kreditna kupovina. - Uknjižen na 42m2. . - Izuzetna prilika! - Kompletno renoviran. - Zamenjene sve instalacije. - Bez ikakvih ulaganja. . - Prodaje se potpuno opremljen. - Sa svim uređajima i nameštajem. . - Praktičan i intuitivan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 237.600 €, 99,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt"> <span style="font-size:12.0pt;font-family:"Arial",sans-serif; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";color:black;mso-themecolor:text1; mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:SR-LATN-RS">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 268.000 €, 57,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

UKNJŽEN 3.0 STAN, 21. BLOK NOVI BEOGRAD! RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 268.000 EURA Lokacija: Beograd, Novi Beograd, Blok 21, sprat 5/5 Površina: 77m2 ( uknjižen na 57m2 ) Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Dnevnog boravka; - kuhinje; - terpezarije; - 2 spavaće sobe;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.900 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Fenomenalan 1.5 stan u najboljem delu Novog Beograda, u Gramšijevoj ulici. Kompletno sređen. Ima pripadajući podrum. Miran kraj, u blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život. Zgrada je bez lifta, lepo odžavana i ispred je slobodan parking. Ostaje ugradna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift uknjižen najnovije (9)
  • kvadratnekretnine lift uknjižen (116)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>