• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift parket zadnjih 14 dana što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift parket zadnjih 14 dana što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift parket zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "kvadratnekretnine lift parket zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 880.000 €, 253,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu Vračara, na jednoj od najmirnijih i najekskluzivnijih lokacija u neposrednoj blizini Kalenić pijace, smeštena u diskretnoj, jednosmernoj ulici sa minimalnim saobraćajem, nudi se luksuzna nekretnina za najzahtevnije kupce. Stan od 253 m² + 66 at, koji se nalazi na prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 788.000 €, 114,00 m2 cca 6910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

4,0 Vozdovac , Save Maskovica , 114m2 , 8 / 8 , lift , podno grejanje / toplotna pumpa Daikin - fan coil , ultra luksuzan penthouse , istocno orijentisan , izrazito svetao , visina plafona 2,8m , Alu stolarija , Hrastov parket extra klase , Hans Grohe , Geberit sanitarije , vrhunska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 598.000 €, 142,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bulevar despota Stefana, 4/6, cg, uknji��en, lux-Stvarna povr��ina-142m2 , ugovorna povr��ina-109.00m2, Prodajemo razra��en posao sa apartmanima u strogom centru grada, na 100m od Trga, pored bioskopa Balkan, na svega par metara od budu��e glavne metro stanice. Ocena 8.7, popunjenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 551.671 €, 151,06 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 151,06m2, terasa, Podno grejanje/ fan coil, lift, povučeni sprat/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🌇 Penthouse u izgradnji sa velikim terasama i fantastičnim panoramskim pogledom – spoj luksuza, svetlosti i prostora na ekskluzivnoj lokaciji! ✨ Izdvajamo najvažnije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 550.000 €, 123,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na tržištu izuzetno redak četvorosoban stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija Beograda! Nalazi se u ulici Svetozara Markovića, nadomak Slavije, Kliničkog centra, univerzitetskih institucija i brojnih kulturnih sadržaja – idealan spoj urbanog života i gradske elegancije. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 538.000 €, 127,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je ekskluzivan stan u premium novogradnji na Vračaru, u Južnom bulevaru, projektovan po najvišim standardima savremenog stanovanja. Ova luksuzna nekretnina površine 127 m² predstavlja savršen spoj funkcionalnosti, komfora i modernog dizajna. Stan je organizovan kao 4.0 struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 535.000 €, 109,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je četvorosoban stan, ukupne površine 109m2, grejna površina je 100m2, dok dve terase zauzimaju 9m2. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom, dodatnog kupatila i dve terase, a orijentisan ka reci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 460.000 €, 121,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U novoj, tek završenoj zgradi, na Voždovcu, nalazi se ovaj jedinstven troiposoban penthouse sa krovnom terasom od 110 m2, sa koje se pruža otvoren pogled na grad na sve četiri strane sveta. Struktura: antre, lift koji dolazi direktno u stan, manja soba sa izlaskom na terasu, gostinjski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 458.200 €, 116,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

4.0,116m2( terasa 7.45m2 ), toplotna pumpa, lift, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift parket zadnjih 14 dana što skuplji (240)
  • kvadratnekretnine lift zadnjih 14 dana što skuplji (24)
  • kvadratnekretnine lift parket što skuplji (23)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>