• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift parket 60 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift parket 60 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift parket 60 m2 što jeftiniji porasla cena

  • Za upit "kvadratnekretnine lift parket 60 m2 što jeftiniji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 84.840 € na 90.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 84.840 €
03.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite i do 7.700 evra kupovinom ovog stana. Ova moderna zgrada u centru Jagodine nudi savremene životne uslove u mirnoj lokaciji, blizu svih važnih....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 84.840 € na 90.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2025 - 84.840 €
28.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2025.,

www.heroldo.com

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite i do 7. 700 evra kupovinom ovog stana. Ova moderna zgrada u centru Jagodine nudi savremene životne uslove u mirnoj lokaciji, blizu svih važnih....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.250 € na 99.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 96.250 €
29.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Margita, stambeni deo grada koji pamti prohujale države i narode, i danas odiše šarmom starih vremena. Miran stambeni deo, pored koga protiče reka Tamiš, danas spaja stara tradicionalna vremena, oličena u spomeniku kulture od izuzetnog značaja- Preobraženskoj crkvi u neovizantijskom....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 93.000 € na 99.200 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 99.200 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 93.000 €
05.04.2026 - 99.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 107.000 € na 115.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Crveni Krst, 115.000 €, 64,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.000 €
27.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život, odmah pored zgrade su obdanište, osnovna škola, IDEA, igralište, takođe aerodrom na 500 metara Stan je po strukturi trosoban, površine....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 109.500 € na 115.600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 115.600 €, 63,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 109.500 €
08.05.2026 - 115.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan trosoban stan u savremenom objektu u završnoj fazi izgradnje, smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu Niš – naselje Pantelej. Lokacija kombinuje mir, dostupnost i snažan razvojni potencijal, što je čini idealnom kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 114.000 € na 117.400 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 117.400 €, 59,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 114.000 €
22.04.2026 - 117.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u Durlanu u neposrednoj blizini Saltke kuće i pijace. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 59m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom sa odvojenom ostavom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 123.289 € na 125.913 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.913 €, 57,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 120.666 €
08.02.2026 - 123.289 €
18.03.2026 - 125.913 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 118.914 € na 130.913 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 130.913 €, 55,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 118.914 €
20.03.2026 - 130.913 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B - objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C - objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 135.702 € na 138.589 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.589 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 132.815 €
08.02.2026 - 135.702 €
18.03.2026 - 138.589 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji, smešten na prvom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift parket 60 m2 što jeftiniji porasla cena (65)
  • kvadratnekretnine lift 60 m2 što jeftiniji porasla cena (4)
  • kvadratnekretnine lift parket što jeftiniji porasla cena (4)
  • kvadratnekretnine lift parket 60 m2 što jeftiniji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>