• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift parket što skuplji do 3800 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift parket što skuplji do 3800 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift parket što skuplji do 3800 eura/m2

  • Za upit "kvadratnekretnine lift parket što skuplji do 3800 eura/m2" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 3.275 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 3600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 340000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 60, 386.000 €, 112,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 4. 0, 112m2 (terasa 28m2), 9/22, CG, klima, lift, telefon interfon, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih lokacija, u neposrednoj blizini Bežanijske kose s jedne strane i poslovnog parka “Aiport City Beograd” s druge strane, u ponudi....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 385.000 € na 415.800 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 415.800 €, 110,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2022 - 330.000 €
21.04.2023 - 423.500 €
17.11.2023 - 462.000 €
19.12.2025 - 385.000 €
13.03.2026 - 415.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Čelopečka 4. 0, 110m2 (terasa 9m2), 4/7, CG sa kalorimetrima, lift, interfon, video nadzor Kvalitetna zgrada u završnoj fazi (spoljašnja stolarija je od šestokomornih PVC profila, podovi - hrastov parket). Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, ostava, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Vojvode Šupljikca 3. 0, 80m2, terasa 4m2, 5/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno dizajniran stan u blizini Beogradsog dramskog pozorišta. Izuzetno je komforan i svetao, dvostrano orijentisan. Luksuzni nameštaj i vrhunska oprema ulaze u cenu stana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 329.664 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića - LUX 4. 0, 97m2, 2/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzni stanovi u modernoj i kvalitetnoj zgradi, u izgradnji. Objekat je dvostrano orijentisan. Nalazi se u najdužoj i jednoj od najlepših ulica Vračara. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 60, 265.880 €, 68,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 3. 0, 68m2 (lođa), 18/22, CG, lift, telefon, interfon, klima, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih lokacija, u neposrednoj blizini Bežanijske kose s jedne strane i poslovnog parka "Airport City Beograd" s druge strane, u ponudi je stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 242.669 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3. 0, 69m2 (terasa 8m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu u Ustaničkoj ulici. Po strukturi je trosoban, orijentisan severoistocno. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 60, 242.303 €, 67,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar - CENA BEZ PDV-a! 3. 0, 67m2 (lođa 4m2), 10/22, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih lokacija, u neposrednoj blizini Bežanijske kose, s jedne strane, i poslovnog parka "Airport City Beograd", s druge....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 225.000 € na 219.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 219.800 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 225.000 €
10.04.2026 - 219.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Olge Alkalaj 4. 0, 69m2, francuski balkon, 1/5, CG, lift, interfon, podrum Svetao i potpuno renoviran četvorosoban stan, idealan za porodični život. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara 3. 0, 73m2, PR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju trosoban stan na Konjarniku, u održavanoj zgradi sa urednim ulazom. Okrenut je ka parku i zelenilu. Prostorije: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2. 0, 54m2 (terasa 3m2), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu, u Ustaničkoj ulici na 5 minuta vožnje od Hrama Svetog Save. Navedeni stan se nalazi na trećem spratu i severoistočno je orijentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 201.400 €, 53,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2. 0, 53m2 (terasa 3m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu u Ustaničkoj ulici. Po strukturi je dvosoban, orijentisan severoistocno. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3. 0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 138.600 € na 147.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 138.600 €
20.03.2026 - 147.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 142.650 €, 48,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 48m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2. 0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>