• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift do 320000 eura barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift do 320000 eura barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift do 320000 eura barem 60 m2 pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kvadratnekretnine lift do 320000 eura barem 60 m2 pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 169.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Sava Kovačević - Ohridska 2. 5, 62m2 (terasa+lođa 8m2), 11/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju svetao i funkcionalan, renoviran dvoiposoban stan, ukupne površine 62m2, 54m² stambenog prostora i 8 m² lođa+terasa. Stan se nalazi na XI spratu dobro....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 240.000 € na 235.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 240.000 €
20.03.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Stari Merkator - Otona Župančiča 2. 5, 61m2 (lođa 3m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju dvoiposoban stan, kompletno i kvalitetno renoviran, na izuzetnoj lokaciji kod Starog Merkatora. Dvostrano je orijentisan, funkcionalan i svetao. Sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 290.000 €
13.02.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2. 0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na početku Mileševske ulice, prodaje se dvostrano orijentisan stan. Izuzetno je svetao, sa pogledom na park. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije:....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 228.700 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 228.700 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Olimp 3. 0, 66m2 (terasa 4. 5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj novogradnji prodaje se trosoban stan u dva nivoa, prizemlje + galerija. Zgrada je u završnoj fazi kvalitetne gradnje, sa odličnom termo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Banatska 2. 0, 66m2 (lođa 4m2), 1/6, CG, klima, lift, telefon, KATV, internet, video nadzor, interfon, garaža Na uglu Banatske i Cara Dušana u novoj zgradi “Zemona” izdaje se dvosoban stan, zapadno orijentisan. Sastoji se od ulaznog dela, dvevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 266.240 € na 241.315 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 241.315 €, 67,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 266.240 €
27.02.2026 - 241.315 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 2. 5, 67m2 (lođa 4m2), 3/5, EG/podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u izgradnji - dvoiposobni na prvom, drugom, trećem, četvrtom i petom spratu. Prilikom izgradnje stavljena je ALU stolarija i tarket. Zgrada poseduje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 750 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 800 €
20.03.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Kolarčeva 3. 0, 68m2, 5/5, TA, lift, telefon, interfon Izdaje se renoviran stan u samom centru grada u neposrednoj blizini svih znamenitosti. Nalazi se u potkrovlju dobro održavane stare zgrade salonskog tipa. Sastoji se od dnevnog boravkla, kuhinjsko - trpezarijskog....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 255.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 250.000 €, 68,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 285.000 €
05.12.2025 - 279.990 €
20.02.2026 - 274.990 €
13.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 260.000 €
10.04.2026 - 255.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2. 0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru, na četvrtom spratu zgrade bez lifta, koji iznenađuje lakoćom. Nalazi se nadomak Hrama Svetog Save i spaja sve što tražite - otvoren pogled,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Meandri - Bačka 2. 0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan u Zemunu, naselje Meandri, u Bačkoj ulici. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa posebnim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 225.000 € na 219.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 219.800 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 225.000 €
10.04.2026 - 219.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Olge Alkalaj 4. 0, 69m2, francuski balkon, 1/5, CG, lift, interfon, podrum Svetao i potpuno renoviran četvorosoban stan, idealan za porodični život. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine lift do 320000 eura barem 60 m2 pala cena (23)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>