• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift do 250000 eura barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift do 250000 eura barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift do 250000 eura barem 60 m2 zadnjih 7 dana pala cena što veći

  • Za upit "kvadratnekretnine lift do 250000 eura barem 60 m2 zadnjih 7 dana pala cena što veći" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.116 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • lođa
    • uknjižen
    • prizemlje
    • polunamešten
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 127.000 €
14.11.2025 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3. 0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 230.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3. 0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u izgradnji. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, dve prostrane spavaće sobe, degažman, terasa. Uz stan je moguće....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 255.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 250.000 €, 68,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 285.000 €
05.12.2025 - 279.990 €
20.02.2026 - 274.990 €
13.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 260.000 €
10.04.2026 - 255.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2. 0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru, na četvrtom spratu zgrade bez lifta, koji iznenađuje lakoćom. Nalazi se nadomak Hrama Svetog Save i spaja sve što tražite - otvoren pogled,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 228.700 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 228.700 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Olimp 3. 0, 66m2 (terasa 4. 5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj novogradnji prodaje se trosoban stan u dva nivoa, prizemlje + galerija. Zgrada je u završnoj fazi kvalitetne gradnje, sa odličnom termo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Banatska 2. 0, 66m2 (lođa 4m2), 1/6, CG, klima, lift, telefon, KATV, internet, video nadzor, interfon, garaža Na uglu Banatske i Cara Dušana u novoj zgradi “Zemona” izdaje se dvosoban stan, zapadno orijentisan. Sastoji se od ulaznog dela, dvevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3. 0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Dr Zore Ilić-Obradović 2. 0, 57m2 (lođa 5m2), 5/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan sa savremenim i moderno opremljenim enterijerom. Stan se može koristiti i kao dvoiposoban - kuhinja sa trpezarijom je izuzetno komforna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>