• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift 80 m2 zadnjih 7 dana renovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift 80 m2 zadnjih 7 dana renovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift 80 m2 zadnjih 7 dana renovirano do 500000 eura što manji pala cena

  • Za upit "kvadratnekretnine lift 80 m2 zadnjih 7 dana renovirano do 500000 eura što manji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 470000 eura (malo jeftiniji)
    • 520000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 239.000 € na 235.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 77,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 239.000 €
09.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 395.000 € na 375.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 375.000 €, 79,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 395.000 €
09.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetan stan koji se nalazi na Studentskom trgu, u najlepšem delu Beograda, u mirnom delu ulice. Zgrada je izgrađena početkom 20. veka i predstavlja kulturno dobro. Po strukturi stan je trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjsko-trpezarijskim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 155.000 € na 145.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 85,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 155.000 €
08.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Iza vatrogasne stanice, prodaje se odličan renoviran dupleks, 85m2, na 5. i 6. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji vodi do prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom sa mokrim čvorom na prvoj etaži i stepeništa koje vodi do....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift 80 m2 zadnjih 7 dana renovirano do 500000 eura što manji pala cena (13)
  • kvadratnekretnine lift zadnjih 7 dana renovirano do 500000 eura što manji pala cena (1)
  • kvadratnekretnine lift 80 m2 zadnjih 7 dana do 500000 eura što manji pala cena (2)
  • kvadratnekretnine lift 80 m2 zadnjih 7 dana renovirano do 500000 eura što manji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>