• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift 80 m2 do 330000 eura Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift 80 m2 do 330000 eura Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift 80 m2 do 330000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kvadratnekretnine lift 80 m2 do 330000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 328.000 € na 311.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 311.000 €, 78,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 328.000 €
08.05.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića 3. 0, 78m2 (lođa 6m2), 1/7, CG, lift, interfon U ponudi je prostran i funkcionalan stan u stambenoj zgradi, dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, sa prijatnim pogledom na dvorište, što obezbeđuje mir i dosta prirodnog svetla tokom dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Vojvode Šupljikca 3. 0, 80m2, terasa 4m2, 5/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno dizajniran stan u blizini Beogradsog dramskog pozorišta. Izuzetno je komforan i svetao, dvostrano orijentisan. Luksuzni nameštaj i vrhunska oprema ulaze u cenu stana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 310.000 €, 74,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina 2. 0, 74m2 (tri terase 6m2), 3/4, CG, klima, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju veoma komforan i sunčan dvosoban stan na Vračaru u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Nedavno je kompletno renoviran: zamenjene su elektro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina 4. 0, 73m2 (lođa 3m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum U ponudi četvorosoban stan površine 73m2, u neposrednoj blizini Karađorđevog parka. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa ostavom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 305.000 €, 74,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 3. 5, 74m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, klima, lift, interfon, podrum U ponudi za prodaju odličan, troiposoban stan u kompleksu zgrada u ulici Vojvode Micka Krstića - Dunavske terase. Pozicioniran je na drugom spratu zgrade sa liftom, dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 60, 302.940 €, 84,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar - NEW MINEL 4. 0, 84m2, 12/22, CG, lift, klima, telefon, interfon, video nadzor, garaža Četvorosoban luksuzan stan u novom stambenom kompleksu New Minel na Novom Beogradu. Kompleks je organizovan kao kondominijum čija je druga faza izgradnje u toku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 336.000 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3. 0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban stan u novogradnji u modernom kompleksu Airport Garden, u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 287.166 €, 76,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2. 5, 76m2 (dve terase 7m2), 5/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura (od dvosobnih do petosobnih) u modernom stambeno-poslovnom objektu u blizini Autokomande. Zgrada se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 3. 0, 75m2 (terasa 4m2), 1/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura (od dvosobnih do petosobnih) u modernom stambeno-poslovnom objektu u blizini Autokomande. Zgrada se nalazi na jednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 269.500 €, 77,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 3. 0, 77m2 (terasa 7m2), 4/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je kvalitetan, nov trosoban stan, dobro struktuiran u modernoj zgradi na odličnoj lokaciji na Zvezdari. Stan je funkcionalnog rasporeda, sveto i urađen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine lift 80 m2 do 330000 eura (33)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>