• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift 80 m2 do 300000 eura što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift 80 m2 do 300000 eura što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift 80 m2 do 300000 eura što veći do 2800 eura/m2 porasla cena

  • Za upit "kvadratnekretnine lift 80 m2 do 300000 eura što veći do 2800 eura/m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 206.450 € na 215.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 215.000 €, 86,03 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2024 - 127.300 €
07.02.2025 - 134.905 €
07.04.2025 - 139.260 €
18.05.2025 - 126.214 €
13.07.2025 - 189.266 €
08.03.2026 - 206.450 €
01.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna gradnja i oprema. Stan je sa prelepim pogledom i velikom terasom. Mogućnost kupovine na kredit. Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Useljenje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 187.000 € na 192.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 192.000 €, 85,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.04.2025 - 197.000 €
20.07.2025 - 192.000 €
07.11.2025 - 187.000 €
03.04.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Konjarniku u naselju Rudo 1, u neposrednoj blizini Aviv parka. Stan je površine 85,50m2 i nalazi se na 24. spratu stambene zgrade od 27. spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, centralnog predsoblja, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 185.000 € na 210.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 185.000 €
10.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Uknjizen na 49,92m2, mereno 84m2, 2,5, 3 terase na 3 strane, 15/15, grejanje na struju, 2 lifta (lift ide do 12 sprata a tri sprata....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 185.000 € na 210.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.07.2024 - 222.600 €
23.03.2025 - 185.000 €
08.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Uknjižen na 49,92m2, mereno 84m2, 2,5, 3 terase na 3 strane, 15/15, grejanje na struju, 2 lifta (lift ide do 12 sprata a tri sprata....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 130.680 € na 139.392 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 139.392 €, 80,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 130.680 €
22.03.2026 - 139.392 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 1. spratu, zapadno orijentisan. Lepo osvetljen stan sa dobro iskorišćenim prostorom. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i terasu. U strogom centru, u blizini vrtića,....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 93.000 € na 128.750 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 128.750 €, 78,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 93.000 €
26.04.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Mokranjčevoj ulici. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta, iznad ima jos jedan sprat sa tavanskim prostorijama. Stan je odličnog i funkcionalnog rasporeda u donjem delu su dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 195.000 € na 199.900 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 195.000 €
22.04.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan odlikuje veoma zanimljiv i funkcionalan raspored, a zbog toga što nema nosećih zidova pruža mogućnost potpunog preuređenja i prilagođavanja prostoru prema sopstvenim potrebama. Raspored čine: prostran ulazni hol dve spavaće sobe dnevni boravak odvojena kuhinja kupatilo ostava....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 154.740 € na 168.807 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 168.807 €, 77,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 147.706 €
08.02.2026 - 154.740 €
18.03.2026 - 168.807 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan trosoban stan u izgradnji, smešten na povučenom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 123.931 € na 132.193 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 132.193 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 123.931 €
22.03.2026 - 132.193 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 1. spratu, severno orijentisan. Lepo osvetljen stan sa dobro iskorišćenim prostorom i pogledom na park. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i lođu. U strogom centru,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 110.000 € na 115.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 115.000 €, 75,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2024 - 99.500 €
17.07.2025 - 115.000 €
13.12.2025 - 110.000 €
05.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2024.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan u novoj zgradi u naselju Lesnina. Uknjižen na 75 m2. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarija i kuhinje (špajz), dve odvojene spavaće sobe, kupatila sa kadom, toaleta, hodnika i terase. Cg gradsko. Lokacija je odlična,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift 80 m2 do 300000 eura što veći do 2800 eura/m2 porasla cena (39)
  • kvadratnekretnine 80 m2 do 300000 eura što veći do 2800 eura/m2 porasla cena (1)
  • kvadratnekretnine lift do 300000 eura što veći do 2800 eura/m2 porasla cena (2)
  • kvadratnekretnine lift 80 m2 do 300000 eura što veći porasla cena (3)
  • kvadratnekretnine lift 80 m2 do 300000 eura što veći do 2800 eura/m2 (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>