• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift 50 m2 renovirano oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift 50 m2 renovirano oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift 50 m2 renovirano oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći

  • Za upit "kvadratnekretnine lift 50 m2 renovirano oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.000 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Dorćol - Strahinjića Bana 1. 0, 53m2, podno grejanje, lift, SUT/3, interfon, podrum U monumentalnoj zgradi izdaje se kompletno renoviran prostor površine 53m2 + 8m2 ostava, odmah pored stana. Stan ima izlaz i na dvorište. Urađeno je podno grejanje sa toplotnom pumpom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Filmski grad - Miloja Zakića 2. 0, 54m2 (lođa 4m2), CG, lift, VPR/5, telefon, interfon, parking U prilici smo da vam ponudimo veoma funkcinalan i svetao dvosoban stan, površine 54m2. Stan je renoviran. Od prostorija poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 140.000 € na 138.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
01.05.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2. 5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim pogledom. Sastoji se iz dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Jedna spavaća soba je na galeriji.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2. 5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 480 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Stevana Dukića 2. 0, 53m2 (terasa 8m2), 4/5, Inverter klima, lift, interfon, podrum Na Karaburmi, kod stare okretnice, izdaje se renoviran, dvostrano orijentisan, polunamešten stan sa velikom terasom. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dve sobe, kuhinja sa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Trg, 750 €, 51,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Savski trg - Vojvode Milenka poslovni prostor, 2. 0, 51m2 (lođa 2m2), 5/7, CG, lift, interfon, podrum, parking Izdaje se renoviran, svetao i funkcionalan poslovni prostor površine 51m2 na petom spartu uredno održavane zgrade. Sastoji se od prostranog predsoblja, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2. 0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran stan, u prizemlju zgrade na prestižnoj lokaciji - Krunski venac. Dvostrano je orijentisan, svetao i funkcionalnog rasporeda. Prodaje se kompletno....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 155.000 € na 156.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 156.000 €, 49,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 159.000 €
02.01.2026 - 158.000 €
30.01.2026 - 155.000 €
20.02.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Meandri - Bačka 1. 5, 49m2 (lođa 3m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednoiposoban površine 49 m², smešten u naselju Meandri, u Bačkoj ulici – jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na petom spratu od ukupno sedam spratova,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica - Vidikovački venac 1. 5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle. Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine lift 50 m2 renovirano što veći (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni