• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift 3.sprat do 4200 eura/m2 bar - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift 3.sprat do 4200 eura/m2 bar - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift 3.sprat do 4200 eura/m2 barem 60 m2 što veći porasla cena

  • Za upit "kvadratnekretnine lift 3.sprat do 4200 eura/m2 barem 60 m2 što veći porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 110.560 € na 116.880 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 116.880 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 110.560 €
08.03.2026 - 116.880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, površine 63.18m2 na trećem spratu, sa dva lifta. Zgrada je po strukturi Po+P+5, smeštena iznad Pantelejske crkve. Nov komleks koji budućim stanarima pruža mir i privatnost od svakodnevne gužve, a opet udaljen svega 12 minuta vožnje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 451.000 € na 465.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 499.800 €
09.04.2026 - 451.000 €
16.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Palmotićeva, u samom srcu starog grada, nalazi se i ovaj prelepi dvoetažni četvorosoban stan od 110m² Struktura stana: predsoblje, dnevna soba sa terasom, kuhinja sa trpezarijom, radna soba i kupatilo na donjem nivou, a na gornjem nivou nalaze se hodnik, dve spavaće sobe, toalet i....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 455.510 € na 465.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 548.900 €
10.04.2026 - 451.000 €
12.04.2026 - 455.510 €
03.05.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 110m2(dve terase 3,2m2 i 7,4m2), CG, lift, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 96m2 korisne površine. Prodaje se izuzetan petosoban dupleks od 110m2 u centru Beograda. Stan (dupleks) se nalazi na 3 spratu kvalitetno odradjene nadogradnje iz 1997. godine. Stan je useljen 2001.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 440.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 498.900 €
10.04.2026 - 440.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam nude, u samom srcu grada, na lokaciji koja se gotovo nikada ne pojavljuje u ponudi, izuzetno komforan i svetao porodični dupleks. Nekretnina namenjena kupcima koji traže prostor, privatnost i kvalitet bez kompromisa. Stan je koncipiran na dve etaže, sa jasno....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 147.000 € na 175.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 175.000 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 147.000 €
10.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan-apartman 98m2+15m2 terasa na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojenih 4.apartmana. Na 3.spratu je bez lifta. Svaki apartman ima svoju sobu, kupatilo i terasu. Na podu je veoma kvalitetan laminat....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 267.000 € na 275.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 275.200 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 267.000 €
01.05.2026 - 275.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan stan u novogradnji, u prelepom delu Zvezdare Nadomak Bulevara Kralja Aleksandra, kod Kluza Pozicija zgrade odlična- u izdignutom delu, zaklonjeno od gradske vreve, a istovremeno u blizini Bulevara i svih neophodnih sadržaja Zgrada odiše šarmom, elegancijom....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 267.000 € na 275.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 267.000 €
29.04.2026 - 275.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte savršen spoj udobnosti i stila! Ovaj izuzetan stan od 86m2, koji se nalazi na 3. spratu u srcu Zvezdare u Beogradu, sada je dostupan za prodaju.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 157.000 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 69,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 165.600 €
29.10.2025 - 159.000 €
30.11.2025 - 157.000 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116938, III/, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ostava. Prodaje se stan na dobroj lokaciji. U blizini su vrtic Guliver , osnovna skola, marketi. Miran deo sa decijim igralistem i zelenilom. Stan ima dve sobe, dve terase, veliki dnevni boravak, kuhinju i trpezariju,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 220.000 € na 240.000 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 240.000 €, 67,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2024 - 195.000 €
13.02.2025 - 220.000 €
26.02.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2024.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat nalazi se u gornjem delu ulice Bulevar kralja Aleksandra na nekoliko minuta hoda od raskrsnice sa Ustaničkom ulicom. Predstavlja spoj moderne....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.560 € na 124.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 124.850 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.560 €
03.04.2026 - 124.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela, u Niš. Stan se nalazi na trećem spratu i ima projektovanu površinu od 65,71 m² (≈66 m²). Odlikuje ga funkcionalan i racionalan raspored,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift 3.sprat do 4200 eura/m2 barem 60 m2 što veći porasla cena (29)
  • kvadratnekretnine lift do 4200 eura/m2 barem 60 m2 što veći porasla cena (14)
  • kvadratnekretnine lift 3.sprat barem 60 m2 što veći porasla cena (1)
  • kvadratnekretnine lift 3.sprat do 4200 eura/m2 barem 60 m2 što veći (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>