• GoHome Professional
kvadratnekretnine lift 2.sprat što skuplji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine lift 2.sprat što skuplji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine lift 2.sprat što skuplji pala cena

  • Za upit "kvadratnekretnine lift 2.sprat što skuplji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 450.000 € na 435.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 435.000 €, 113,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2026 - 450.000 €
16.04.2026 - 435.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja jednu od najelitnijih i najreprezentativnijih lokacija u užem centru Beograda. Mirna gradska zona sa mnogo zelenila, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 65,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.09.2025 - 412.000 €
23.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno mirna Mišarska ulica, poznata po lepoti, ušuškana je u epicentru grada, između Resavske ulice i ulice Svetozara Markovića. Zbog svog položaja,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 370.000 € na 350.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 350.000 €, 117,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 373.580 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100594 -CENA je 350000 + 3% agenijska poizija. Uknjižen četvorosoban LUKSUZAN stan U STAROM GRADU blizu Suda, nove Palate Pravde i Dunava. Savršen kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor /advokatska kancelarija, Javni beležnik IT firma i sl,/ Poseduje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 349.000 € na 338.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 338.000 €, 132,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 399.000 €
02.11.2025 - 380.000 €
19.11.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 360.000 €
14.01.2026 - 349.000 €
18.03.2026 - 338.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta, interfon, odmah useljiv, kompletno renoviran, uknjizen, mogucnost kupovine zasebne garaze sa parking mestom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo predivan porodičan stan u Mileševskoj ulici nadomak SC Vračar. Lokacija je fenomenalna, u blizini se nalazi mnoštvo kafića, restorana, prodavnica, autobuskih stajališta i svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je idealnog rasporeda, sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u najlepšem delu Vračara! Na prodaju je ekskluzivan trosoban stan površine 76 m² + 6 m² terasa (ukupno 82 m²), smešten na drugom spratu (2/2) u manjoj zgradi sa svega četiri stana. Zgrada ne poseduje lift. Stan je trostrano....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vračar. Veoma lep stan od 82 m² u jednoj od najprestižnijih i najmirnijih ulica na Vračaru. Stan se nalazi na drugom spratu porodične vile, sa svega....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke Jevrosime, u ul. Kondinoj. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Merene površine....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 296.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 296.000 €, 69,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 310.000 €
23.04.2026 - 296.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo ekskluzivan salonski stan u samom srcu Beograda. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe koja izlazi na terasu, spojene kuhinje sa trpezarisjkim delom i prostranog kupatila. Stan je kompletno renoviran, sa novom spoljnom stolarijom (sa roletnama i komarnicima)....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 261.000 € na 242.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 242.000 €, 69,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 261.000 €
10.04.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan se nalazi u Zemunu, Gornji Grad, na drugom spratu četvorospratne zgrade. Zgrada ima lift, a na spratu su četiri stana. Ukupna površina je 69 m². Izgrađen je po najsavremenijim visokim standardima, opremljen pametnom kontrolom svih potrošnji u stanu, vrhunskim parketom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift 2.sprat što skuplji pala cena (92)
  • kvadratnekretnine 2.sprat što skuplji pala cena (4)
  • kvadratnekretnine lift što skuplji pala cena (37)
  • kvadratnekretnine lift 2.sprat što skuplji (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>